Dodano: 10 grudnia 2015 21:08

Koszykówka. Niełatwe zwycięstwo z WKK Wrocław

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy:

W swoim ostatnim w tym roku meczu przed wałbrzyską publicznością koszykarze Górnika Trans.eu pokonali WKK Wrocław 70:59. Mecz nie był jednak dla wałbrzyszan przysłowiowym „spacerkiem po parku”. Udana dla wałbrzyszan pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 39:24. Początek drugiej połowy spotkania koszykarze Górnika przespali. 15 punktowa przewaga zmalała w pewnym momencie do 1 punktu. Na 5 minut przed końcem spotkania losy meczu ważyły się na włosku. Obie drużyny popełniały błędy w ataku, przez kilkadziesiąt sekund nie nie udało się żadnej ze stron zdobyć przewagi. W ostatnich minutach spotkania Górnik dzięki kilku celnym rzutom za 3 punkty zyskał przewagę i wygrał cały mecz wynikiem 70:59. Za tydzień Górnik Trans.eu zagra swój ostatni wyjazdowy mecz w tym sezonie z MKS Otmuchów.

Wałbrzych, 10.12.2015 Mecz II Ligi Koszykówki Mężczyzn Górnik Trans Eu - WKK Wrocław. Fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Wałbrzych, 10.12.2015 Mecz II Ligi Koszykówki Mężczyzn Górnik Trans Eu – WKK Wrocław. Fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych