Zamek Grodno na sprzedaż. Mija kadencja obecnego Kasztelana

8 stycznia 2018 09:40. Turniej rycerski w Zamku Grodno. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych Tekst: http://zamekgrodno.pl

Tematy: 


4 stycznia 2018 r. na jednym z popularnych portali aukcyjnych pojawiała się oferta sprzedaży Zamku Grodno… a dokładanie oferta charytatywna związana z 26. edycją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Aukcja, dzięki której „gramy dla” wyrównania szans w leczeniu noworodków.

Zwycięzca aukcji zostanie Honorowym Kasztelanem Zamku Grodno w 2018 r, a co za tym idzie, nabędzie tytuł do nieograniczonych i nieodpłatnych wizyt w Zamku Grodno wraz z jedną osobą towarzyszącą i zwiedzania Zamku Grodno w ramach indywidualnej usługi przewodnickiej. Będzie też mógł zamieścić w Zamku reklamę o wymiarach 1,5 m x 1 m (w miejscu uzgodnionym z zarządcą Zamku Grodno, tj. Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu).

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku Kasztelanem został drugi raz z rzędu Pan Artur Kłoczko z Kielc, który wylicytował ten tytuł za niebagatelną kwotę 3450,00 zł.

REKLAMA

Wszystkich chętnych zapraszamy do licytowania. Aukcja znajduje się pod tym linkiem: http://aukcje.wosp.org.pl/tytul-honorowego-kasztelana-zamku-grodno-w-2018-r-i5788921

Zamek Grodno. Fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 8 stycznia 2018 09:40
`