
Tematy: zagórze śląskie zamek grodno
4 stycznia 2018 r. na jednym z popularnych portali aukcyjnych pojawiała się oferta sprzedaży Zamku Grodno… a dokładanie oferta charytatywna związana z 26. edycją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Aukcja, dzięki której „gramy dla” wyrównania szans w leczeniu noworodków.
Zwycięzca aukcji zostanie Honorowym Kasztelanem Zamku Grodno w 2018 r, a co za tym idzie, nabędzie tytuł do nieograniczonych i nieodpłatnych wizyt w Zamku Grodno wraz z jedną osobą towarzyszącą i zwiedzania Zamku Grodno w ramach indywidualnej usługi przewodnickiej. Będzie też mógł zamieścić w Zamku reklamę o wymiarach 1,5 m x 1 m (w miejscu uzgodnionym z zarządcą Zamku Grodno, tj. Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu).
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Przypomnijmy, że w ubiegłym roku Kasztelanem został drugi raz z rzędu Pan Artur Kłoczko z Kielc, który wylicytował ten tytuł za niebagatelną kwotę 3450,00 zł.
Wszystkich chętnych zapraszamy do licytowania. Aukcja znajduje się pod tym linkiem: http://aukcje.wosp.org.pl/tytul-honorowego-kasztelana-zamku-grodno-w-2018-r-i5788921

Zamek Grodno. Fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych
Skończyłeś czytać? Zobacz najważniejsze aktualności z Wałbrzycha:
PRZEJDŹ DO STRONY GŁÓWNEJ →
Dwa lokale z powiatu wałbrzyskiego w przewodniku Michelin
Tragiczna końcówka maja na drogach powiatu wałbrzyskiego. Zginął motocyklista
Nowa marka w Wałbrzychu! Nowy salon BAIC już otwarty
Wałbrzyska policja żegna mł. asp. Pawła Konopkę. Policjant zginął w niedzielę w tragicznym wypadku
Dachowanie w Mieroszowie. Duże kłopoty kierowców na DK35
Ruszają Dni Szczawna-Zdroju! Trzy dni koncertów, atrakcji dla dzieci i targów smaku
Klaudia wraca do Polski. Trafi do szpitala we Wrocławiu
Samolot po Klaudię wystartował. Wałbrzyszanka ma wrócić do Polski w tym tygodniu
Pracownica salonu telekomunikacyjnego okradła własnych klientów
Cofał na parkingu, potrącił pieszych i odjechał. Był kompletnie pijany