Teledysk ,,Nic za złe’’ Anity Lipnickiej i Pawła Domagały nakręcony w Teatrze Lalki i Aktora

16 lutego 2024 09:55. fot. zrzut ekranu teledysk

Tematy: 


Anita Lipnicka i Paweł Domagała zrealizowali teledysk do swojego utworu ,,Nic za złe’’ w Wałbrzyskim Teatrze Lalki i Aktora, który promuje ich najnowszy album ,,Śnienie”.

W ostatnim czasie nasz Teatr miał zaszczyt gościć wspaniały duet Anity Lipnickiej i Pawła Domagały, którzy na scenie naszego kameralnego teatru zrealizowali teledysk do utworu ,,Nic za złe’’ – singla promującego ich najnowszy album ,,Śnienie’’. To nie była zwykła wizyta… Nasz zespół miał przyjemność uczestniczyć w całym procesie produkcji, w tym przy realizacji scenografii, lalek oraz animacji, co uczyniło to doświadczenie niezwykle inspirującym – informuje Teatr Lalki i Aktora na swoim profilu na Facebooku.

Zespół teatru uczestniczył w całym procesie tworzenia teledysku, od scenografii, przez projektowanie lalek, po animacje. Co pozwoliło na stworzenie teledysku, w którym muzyka łączy się z teatralną magią, tworząc wizualną opowieść, która komponuje się z lirycznym przekazem utworu https://www.youtube.com/watch?v=zXxCuI8TJIk 

REKLAMA

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 16 lutego 2024 09:55
`