
Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!
Na skutek odkształcenia torów spowodowanego ektremalnie wysoką temperaturą ruch pociągów między stacjami Wałbrzych Główny a Wałbrzych Miasto został wstrzymany.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Jak poinformował Andrzej Padniewski, rzecznik Kolei Dolnośląskich uszkodzeniu uległ odcinek między tymi właśnie stacjami. W związku z tym pociągi jadące od strony Szklarskiej Poręby i Jeleniej Góry będą kończyły bieg na stacji Wabrzych Głowny. Te jadące od strony Wrocławia – na stacji Wałbrzych Miasto. Pomiędzy tymi stacjami zorganizowana zostanie komunikacja zastępcza.
W tej chwili nie wiadomo jak poważne są uszkodzenia i jak szybko uda się je usunąć.
Skończyłeś czytać? Zobacz najważniejsze aktualności z Wałbrzycha:
PRZEJDŹ DO STRONY GŁÓWNEJ →
Uwaga kierowcy! Wypadek na ul. Świdnickiej. Są utrudnienia w ruchu
Wielkie Święto Muzyki i Tradycji – Nadchodzą Dni Świebodzic 2026
Śmierć w Sudetach. Ratownicy GOPR przypominają podstawowe zasady bezpieczeństwa
Tak ustawiano przetarg na budowę instalacji w wałbrzyskim MZUK
Utrudnienia na skrzyżowaniu Kusocińskiego i Wyszyńskiego. Auto na dachu
Sceny jak z filmu w Wałbrzychu. Porwanie, rozbój i włamanie. Policja zatrzymała całą grupę w trzy godziny
TIR zablokował trasę łączącą Nowe Bogaczowice z Gostkowem. Są utrudnienia
Akt oskarżenia przeciwko psychiatrze. Według śledczych za łapówki wystawiał recepty na leki narkotyczne
Wakacje startują w Daisy Cafe! Otwarcie tarasów już 26 czerwca
Pędziła 103 km/h przez Jedlinę-Zdrój. 44-latka straciła prawo jazdy
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.