Premiera klipu zdolnej akordeonistki. Zobacz video z Karoliną Gawrońską w roli głównej

15 września 2022 11:01. Finał Wałbrzych ma Talent 2022

To premierowy teledysk laureatki konkursu Wałbrzych ma Talent 2022, organizowanego przez Wałbrzyski Ośrodek Kultury. Karolina Gawrońska ma 18 lat i od dawna jedną z jej największych pasji jest muzyka. Karolina na akordeonie wykonała utwór Libertango Astora Piazzolli.

Karolina Gawrońska ma osiemnaście lat, a muzyka od dawna jest jedną z jej największych pasji. Od ponad dziewięciu lat nastolatka gra na akordeonie. Skończyła sześcioletnie ognisko muzyczne. Ciągle doskonali swoje umiejętności. Laureatka konkursu Wałbrzych ma Talent pisze również własne piosenki, muzykę i słowa. Na co dzień jest uczennicą Technikum Ekonomicznego w Świdnicy.

Realizacja klipu była nagrodą ufundowaną przez studio PlayR w finale konkursu Wałbrzych ma Talent 2022. W castingach do tegorocznej edycji konkursu wzięło udział ponad trzydziestu indywidualnych artystów i grup z terenu całej Aglomeracji Wałbrzyskiej. Wybrano jedenastu finalistów, którzy zaprezentowali się na dużej scenie w czasie majowego święta Wałbrzycha.

REKLAMA

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 15 września 2022 11:01
`