Hotel Ibis w Wałbrzychu najlepszym hotelem biznesowym w Polsce!

12 czerwca 2015 13:57. Dyrektor Hotelu Ibis Styles w Wałbrzychu Sandra Stuchły, prowadząca galę Katarzyna Glinka przedstawiciel portalu HRS. Warszawa, czerwiec 2015. fot. AKPA

W konkursie zorganizowanym przez Forbes Polska i portal HRS wałbrzyski hotel IBIS STYLE zdobył pierwsze miejsce w kategorii hoteli biznesowych w Polsce.

Gala wręczenia nagród odbyła się 29 maja 2015 w Zamku Ujazdowskim w Warszawie. Hotel Ibis STYLES zdobył pierwszą nagrodę w kategorii Hotel Biznesowy Roku 2015. Pracownicy i dyrekcja hotelu pragną podziękować wszystkim, którzy oddali na hotel swoje głosy, a w szczególności fantastycznym Gościom Hotelowym, dzięki głosom których hotel Ibis STYLES zdobył ten szczególny laur zwycięstwa.

W rozmowie z nami dyrektor hotelu, Sandra Stuchły podkreśla: Załoga Hotelu ibis STYLES Wałbrzych to najlepszy na świecie team, jaki mogłabym sobie wymarzyć! Wyróżniają nas ludzie, pracownicy, którzy tworzą to miejsce. Obecnie istnieje tendencja, by hotele były one małymi miasteczkami, które mają w swojej ofercie spa, kręgielnie, baseny, centra rekreacyjne. Tego u nas nie ma. Niestety. A mimo to wygraliśmy !– dodaje dyrektor hotelu.

Gratulujemy dyrekcji oraz wszystkim pracownikom Hotelu Ibis STYLES!

REKLAMA

biznes_zw

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 12 czerwca 2015 13:57
`