Beata Kozidrak wystąpi w Głuszycy! To finałowy koncert Sudeckiego Forum Inicjatyw

12 lipca 2022 13:15.

Gwiazd w programie, w którym zaprezentowane zostaną utwory muzyki filmowej zakończy koncertowy maraton w ramach Sudeckiego Forum Inicjatyw. Koncert Beaty Kozidrak rozpocznie się o godzinie 20.15. Na placu przy Kościele pod wezwaniem Chrystusa Króla w Głuszycy pojawią się także Polska Orkiestra Muzyki Filmowej, soliści i artyści zaprzyjaźnienie z Głuszycą.

„Wiara – Kultura – Ekonomia” to hasło tegorocznego Sudeckiego Forum Inicjatyw w Głuszycy, które rozpoczęło się w piątek. Na scenie wystąpiły już takie gwiazdy, jak Feel, Łzy, Pogwizdani, Rafał Brzozowski, Marcin Wyrostek czy Magdalena Steczkowska. W finałowym koncercie zaprezentuje się Beata Kozidrak z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej.

Orkiestrą pokieruje Przemysław Piotr Pasternak. Na scenie pojawią się także soliści: Sylwia Banasik-Smulska, Sylwia Gorajek, Natalia Szczypuła, Marcin Jajkiewicz, Jakub Jurzyk. Przed publicznością zgromadzoną na placu przy Kościele pod wezwaniem Chrystusa Króla w Głuszycy wystąpią także artyści zaprzyjaźnienie z miasteczkiem: Małgorzata Szarek, Marta Wilk, Michał Borkowski, Karol Smulski oraz Marcin Staszek. Koncert finałowy rozpocznie się o 20.15.

REKLAMA

Sudeckie Forum Inicjatyw to jednak przede wszystkim panele dyskusyjne i warsztaty. Wydarzenie ma pomóc w wymianie poglądów i doświadczeń. Ma pomóc w wypracowaniu propozycji współpracy w obszarze wiary, kultury i ekonomii w województwie dolnośląskim.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 12 lipca 2022 13:15
`