Zwłoki mężczyzny w Jedlinie-Zdroju. Jedna osoba zatrzymana

11 maja 2023 11:24. Infografika. Fot. DAI / Dziennik Wałbrzych
To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Wałbrzyska policja ujawniła dziś w nocy w Jedlinie-Zdroju zwłoki około 50-letniego mężczyzny. W sprawie zatrzymano jedną osobę – kobietę, jego żonę. W tej chwili nie wiadomo, co było przyczyną śmierci mężczyzny. Nasze nieoficjalne ustalenia potwierdził prokurator rejonowy w Wałbrzychu Marcin Witkowski. Nie udziela jednak więcej informacji niż to, że:

– Trwają czynności zmierzające do wyjaśnienia przyczyny zgonu mężczyzny. W tej chwili przeprowadzana jest sekcja zwłok, która najprawdopodobniej pozwoli nam odpowiedzieć na pytanie, jakie były przyczyny zgonu – powiedział prokurator Witkowski.

Według naszych nieoficjalnych informacji zwłoki odnaleziono w okolicach ulicy Kamiennej w Jedlinie-Zdroju. Na miejscu całą noc pracowali policyjni technicy i funkcjonariusze pionu kryminalnego policji pod nadzorem prokuratora. Do sprawy będziemy wracali.

REKLAMA

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Dodano: 11 maja 2023 11:24
`