Zwłoki mężczyzny w Jedlinie-Zdroju. Jedna osoba zatrzymana

11 maja 2023 11:24. Infografika. Fot. DAI / Dziennik Wałbrzych

Wałbrzyska policja ujawniła dziś w nocy w Jedlinie-Zdroju zwłoki około 50-letniego mężczyzny. W sprawie zatrzymano jedną osobę – kobietę, jego żonę. W tej chwili nie wiadomo, co było przyczyną śmierci mężczyzny. Nasze nieoficjalne ustalenia potwierdził prokurator rejonowy w Wałbrzychu Marcin Witkowski. Nie udziela jednak więcej informacji niż to, że:

– Trwają czynności zmierzające do wyjaśnienia przyczyny zgonu mężczyzny. W tej chwili przeprowadzana jest sekcja zwłok, która najprawdopodobniej pozwoli nam odpowiedzieć na pytanie, jakie były przyczyny zgonu – powiedział prokurator Witkowski.

Według naszych nieoficjalnych informacji zwłoki odnaleziono w okolicach ulicy Kamiennej w Jedlinie-Zdroju. Na miejscu całą noc pracowali policyjni technicy i funkcjonariusze pionu kryminalnego policji pod nadzorem prokuratora. Do sprawy będziemy wracali.

REKLAMA
To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Dodano: 11 maja 2023 11:24
`