Zostań wolontariuszem. Sztab WOŚP w Wałbrzychu zaprasza do współpracy

18 listopada 2015 06:00.

Zostań wolontariuszem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 24. finał jest organizowany pod hasłem: „Mierzymy wysoko! Na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów”. Orkiestra zagra 10 stycznia 2016 roku.

 Połączyliśmy siły. Wspólnie z Zespołem Szkół Integracyjnych w Wałbrzychu już zabraliśmy się za organizację finału. Wałbrzyski Ośrodek Kultury przygotowuje wielkowośpowe atrakcje, zbiórką i wolontariuszami zajmie się szkoła – mówi Joanna Kakuba, kierownik impresariatu Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

Osoby, które chcą kwestować powinny zapoznać się z regulaminem wolontariusza, który jest na stronie wok.walbrzych.pl oraz wypełnić zamieszczoną tam ankietę i wysłać ją wraz ze zdjęciem na podanego maila lub przynieść do:

  • Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury w Starej Kopalni, ul. Wysockiego 29 – od poniedziałku do piątku, w godz. 8.30 – 18.00;
  • Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Palisadowa 48, Wałbrzych – od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 – 14.00
  • Hufca Ziemi Wałbrzyskiej, ul. Przemysłowa 16 – od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 – 14.00.

Każdy wolontariusz musi przesłać podpisane imieniem i nazwiskiem zdjęcie na e-mail: walbrzych.wosp(at)wp.pl. Format JPG, min. 800×800 pikseli. Na zdjęciu musi być dokładnie widoczna twarz. Nie przyjmujemy zdjęć wykadrowanych z większej całości, z terenu, itp.

REKLAMA

Liczba kwestujących jest ograniczona, zatem nie czekajcie do ostatniej chwili.

Organizatorzy już pracują nad programem „Wałbrzych dla WOŚP”. Gwiazdą tegorocznej imprezy będzie zespół Goya, który zaprezentuje piosenki z nowej płyty. Do WOK można przynosić przedmioty, które będą licytowane podczas finału WOŚP.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 18 listopada 2015 06:00
`