Zgłaszajcie najbardziej oddanych swojej pracy wolontariuszy. Rusza V edycja ogólnopolskiego konkursu „Poszukiwany Poszukiwana”

Kandydatów do konkursu mogą zgłaszać: lokalne media, szkoły, jednostki samorządowe, organizacje pozarządowe, opiekunowie wolontariatu młodzieżowego, społeczności lokalne, a także formalne i nieformalne grupy wolontariacie, poprzez wypełnienie i przesłanie do 10.05.2015 r. formularza zgłoszeniowego na adres e-mail: poszukiwany.fam@gmail.com.

Konkurs prócz nagrodzenia najlepszych wolontariuszy ma za zadanie w bardzo pozytywnym świetle promować wolontariat, pokazywać jego zalety, a przez to tworzyć MODĘ NA WOLONTARIAT. Najbardziej zakręconych producentów dobra odwiedzi nasza TV „Się Mówi Się Kreci”.

Więcej informacji o konkursie, regulamin i formularze zgłoszeniowe dostępne na stronie: www.akademia.fam.org.pl i www.polskafabrykadobra.fam.org.pl

Konkurs „Poszukiwany Poszukiwana” jest częścią trzyletniego Projektu „Polska Fabryką Dobra”, promującego wolontariat wśród dzieci i młodzieży, który został objęty Honorowym Patronatem przez Ministerstwo Pracy i Spraw Społecznych, 52 Wojewodów, Marszałków, Prezydentów Miast Wojewódzkich i Wojewódzkich Kuratorów Oświaty oraz 225 Gmin z całej Polski.

REKLAMA

Więcej informacji o projekcie na stronie: www.fam.org.pl , www.polskafabrykadobra.fam.org.pl oraz FB Fabryki.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 23 kwietnia 2015 06:30
`