Zbliża się XIV Festiwal Zupy w Jedlinie-Zdoju

1 czerwca 2016 09:41. Festiwal Zupy. Jedlina-Zdrój, czerwiec 2015. Fot. Jacek Zych

Kolejna edycja XIV Dolnośląskiego Festiwalu Zupy, który odbędzie się 26 czerwca 2016 r. w Jedlinie-Zdroju stanowi dla Gminy, Powiatu Wałbrzyskiego, Aglomeracji Wałbrzyskiej oraz Województwa Dolnośląskiego duże wydarzenie turystyczne i kulturalno-kulinarne. Unikalny w swojej formie, wzbogacony o elementy rękodzielnicze i wyroby regionalne, Dolnośląski Festiwal Zupy został doceniony przez Dolnośląską Organizację Turystyczną, która uhonorowała naszą imprezę tytułem Największe Turystyczne Wydarzenie Regionu.

Podczas Festiwalu gościmy gastronomików z różnych regionów Polski. Reprezentowane są najlepsze restauracje, gospodarstwa agroturystyczne, gospody i zajazdy. Do naszego uzdrowiska przyjeżdżają kucharze, dla których gotowanie jest nie tylko zawodem ale także pasją. U nas dzięki urokowi miasta i gościnności mieszkańców znajdują niepowtarzalny klimat do realizacji swoich pomysłów.

Także dla Państwa jest to okazja do zaprezentowania swoich pasji i umiejętności kulinarnych.

REKLAMA

Uczestnicy konkursu mają możliwość promowania swojej działalności poprzez:

  • umieszczenie materiałów reklamowych na swoim stanowisku podczas imprezy,
  • umieszczenie banerów, plansz i innych reklam w miejscach uzgodnionych z organizatorem.

Dla zwycięzców konkursu przewidziano atrakcyjne NAGRODY!!! W kategorii Osoba fizyczna będą to wczasy w Chorwacji dla 2 osób, ufundowane przez Organizację Usług Turystycznych Zbigniew Górnicki. Nagrodą główną w kategorii Wystawca instytucjonalny są wczasy dla 1 osoby w Port Grimaud / Francja /ufundowane przez Biuro Podróży „Juventur Travel” Sp. z o.o. Dodatkową nagrodą w tej kategorii będą vouchery na reklamę (za I m-sce o wartości 5 tys., II m-sce-3 tys., III m-sce-2 tys.) w Gazecie Wrocławskiej, Panoramie Wałbrzyskiej i na portalu naszemiasto.pl
Zgłoszenia przyjmowane są w Centrum Kultury w Jedlinie-Zdroju, ul. Piastowska 13, telefonicznie: 74 8455249 wewn. 22, lub e-mail: biblioteka@jedlinazdroj.eu do dnia 23 czerwca 2016 r. do godz.12.00.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 1 czerwca 2016 09:41
`