Zakończył się II Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

28 października 2015 10:06. tekst i fot.: źródło: Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Wałbrzychu

W Centrum Aktywnego Wypoczynku AQUA-ZDRÓJ w Wałbrzychu rozegrany został II Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. O imprezie jest tym milej poinformować, że prócz sportowego - ma ona również wymiar dobroczynny. Cały dochód, pochodzący z wpisowego drużyn, przeznaczony jest na zajęcia sportowe dla wychowanków Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Wałbrzychu. W tym roku jest to niebagatelna kwota 2800 złotych.

W zawodach udział wzięło 14 drużyn reprezentujących zakłady działające w WSSE. W rywalizacji zwyciężyła drużyna Tristone Flowtech, ostateczne zwycięstwo odnosząc – w bardzo wyrównanym meczu – z drużyną Toyoty (2:0) . Oficjalna ceremonia zakończenia turnieju z udziałem wiceprezydenta Wałbrzycha Zygmunta Nowaczyka oraz wiceprezesa Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Tomasza Jakackiego odbyła się w niedzielę. Podczas ceremonii – dyrektor ośrodka Artur Staśkiewicz odebrał symboliczny czek.

– Jest nam niezwykle miło, po raz kolejny przekonać się, że w parze z duchem sportowej rywalizacji idzie ogromna otwartość serca. Jest dla nas bardzo budującym, że zawsze możemy liczyć na partnerów z lokalnego środowiska, którzy chętnie pomagają nam rozwijać zainteresowania wychowanków, budzić pasję poznawania i przeżywania świata – mówi dyrektor MOS

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Wszystkim uczestnikom turnieju dziękujemy z całego serca. Przekazane nam środki, w całości zostaną przeznaczone na organizację zajęć sportowych dla naszych wychowanków. Między innymi w Centrum Aktywnego Wypoczynku AQUA-ZDRÓJ czy Squash Klubie w Wałbrzychu, ale również na terenie naszego ośrodka we współpracy z PUKS Victoria Wałbrzych.

REKLAMA

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 28 października 2015 10:06
`