Z „Szybkich i wściekłych” do „American Crime Story”

Jordana Brewster dołączyła do obsady serialu „American Crime Story”.

Antologia „American Crime Story” przybliży słynne, prawdziwe zbrodnie. Na pierwszy ogień pójdzie sprawa O.J. Simpsona, jednego z najbardziej utytułowanych zawodników futbolu amerykańskiego. W roku 1994 został oskarżony o zabicie swojej byłej żony, Nicole Brown oraz kelnera Rona Goldmana. W wyniku procesu, który był tematem medialnym numer jeden w USA, został uniewinniony. W późniejszym procesie cywilnym został jednak uznany winnym i musiał zapłacić ponad 30 milionów dolarów odszkodowania rodzinom zamordowanych. W 2008 roku O.J. Simpson ostatecznie trafił do więzienia – za napad i porwanie otrzymał 33-letni wyrok – ma szansę na warunkowe zwolnienie w 2017 roku.

Jordana Brewster wcieli się w Denise Brown, siostrę żony Simpsona, Nicole Brown.

Wcześniej udział w serialu potwierdzili: David Schwimmer (zagra Roberta Kardashiana), Sarah Paulson (wcieli się w prokurator Marcię Clark) i Cuba Gooding Jr. (Simpson) oraz John Travolta (jako prawnik Robert Shapiro).

Jordana Brewster znana jest przede wszystkim z produkcji „Szybcy i wściekli”, gdzie gra Mię, siostrę Doma Toretto (Vin Diesel) i ukochaną Briana O’Connera (Paul Walker).

Dodano: 5 maja 2015 06:00
.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

`