Dodano: 22 czerwca 2022 15:24

Wypadek w Lubominie. Droga z Wałbrzycha do Czarnego Boru jest zablokowana. Są poszkodowani

Postaw mi kawę na buycoffee.to

To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w po południu w Lubominie. Na miejscu pracują strażacy, policja i pogotowie ratunkowe. Droga z Wałbrzycha do Czarnego Boru jest zablokowana. Do szpitala trafiły trzy osoby.

Do wypadku doszło w Lubominie na wysokości dawnej poczty, obecnie sklepu spożywczego. Droga z Wałbrzycha do Czarnego Boru i w przeciwnym kierunku jest zablokowana.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 27-latka kierująca Skodą wykonała nieprawidłowy manewr wymijania i uderzyła w jadące z przeciwnego kierunku Audi.

REKLAMA

Kobieta wraz z dwójką pasażerów trafiła do szpitala z ogólnymi obrażeniami.

Wypadek w Lubominie

Wypadek w Lubominie

Wypadek w Lubominie

Wypadek w Lubominie

Wypadek w Lubominie

Wypadek w Lubominie

Wypadek w Lubominie

Wypadek w Lubominie

Wypadek w Lubominie

Wypadek w Lubominie

Wypadek w Lubominie

Wypadek w Lubominie

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 • Stefan pisze:

  W tym miejscu wiecznie stają jakieś samochody. Tam powinien być zakaz zatrzymywania bo nie widać czasem czy coś z za zakrętu nie nadjeżdża, a i większości nie potrafi się tam poprawnie zatrzymac.

 • Masakra pisze:

  Ten odcinek,jak i dziwnie wyprofilowane zakręty na całym odcinku z Gorc do Wałbrzycha same się proszą o wypadki. Widoczność jest masakryczna ,wystajace kawalki krawężników,że trzeba je omijać,A nie wspomnę o tirach,ktore jeżdżą tamtedy, jak szalone,a nie ma gdzie się nawet schować. Droga na pewno powinna być szersza,moim zdaniem. Ostatnio jechalam z Walbrzycha w strone czarnego boru i kawałeczek niżej facet wyłonił mi się prawie że na czołówkę zza tego domu po prawej,gdzie zaraz na zakręcie są pasy,co dla mnie też jest totalnie bez sensu. Pan oczywiście maksymalnie ściął zakręt i wjechał na pełnej k….. tragedia

 • Boli pisze:

  Oj racja, niestety. W Polsce trochę kuleje organizacja ruchu drogowego bo myślenie chyba niektórych boli… W Lubawce np. na drodze krajowej można normalnie się zatrzymywać/parkować a w niektórych miejscach nq ograniczeniu 30 km/h (duże zwężenie) ludzie jeżdżą ponad 50 km/h żeby nikogo z przeciwnej strony nie puszczać. Krawężniki poorane a nowy dach przy tym ograniczniu awet uszkodzony przez większy samochód…
  Normlanie ktoś powinien wyciągać wnioski z takich sytuacji ale to nie tutaj.. Myślenie boli…

 • Zobacz także