Dodano: 11 kwietnia 2023 15:59

Wrocław. Naga, czarnoskóra kobieta biegała po mieście. Policjanci ujęli ją w stawie [WIDEO]

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy: 


Do niecodziennej sytuacji doszło w pierwszy dzień świąt we Wrocławiu. Policjanci wyciągnęli ze stawu w jednym z miejskich parków całkowicie nagą, czarnoskorą kobietę. Mocno pobudzona trafiła do szpitala. Nagranie z tego zdarzenia trafiło do mediów społecznościowych.

Jak poinformowała nas aspirant Aleksandra Freus z biura prasowego komendy miejskiej policji we Wrocławiu 9 kwietnia w godzinach popołudniowych policjanci komendy miejskiej policji we Wrocławiu zostali wezwali do dziwnie zachowującej się kobiety – tak brzmiało pierwsze zgłoszenie.  Następne mówiły już o nagiej, czarnoskórej kobiecie biegającej po jednym z wrocławskich osiedli. Sytuacja była bardzo dynamiczna.

Ostatecznie mundurowi trafili na bardzo pobudzoną, całkowicie nagą, czarnoskórą kobietę biegającą w okolicach stawu w Parku Tołpy. Na zamieszczonym w mediach społecznościowych filmie widać, jak kobieta uciekając przed mundurowymi wskoczyła do parkowego stawu. Tam została zatrzymana. W stanie ogromnego wzburzenia została zabrana przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala. W jej sprawie nie toczy się żadne postępowanie.

REKLAMA

Źródło: Twitter

Źródło: Twitter

Źródło: Twitter

Źródło: Twitter

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także