Dodano: 26 stycznia 2023 11:11

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Szczawnie-Zdroju. Uzdrowisko zaprasza na basen i do Teatru Zdrojowego

Postaw mi kawę na buycoffee.to

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Szczawnie-Zdroju rozpocznie się o godzinie 15.oo w Teatrze Zdrojowym i potrwa do 18.oo. Na scenie pojawią się dwa zespoły muzyczne. Nie zabraknie także licytacji, a lista gadżetów przeznaczona na ten cel jest bardzo długa. Szczawieńska Szkoła Podstawowa przygotowała także słodki poczęstunek, który będzie oferowany za wrzutkę do puszki.

Wcześniej uzdrowisko zaprasza do szczawieńskiego Delfinka na specjalne zawody sportowe.

Przed południem zapraszamy na zawody pływackie dla szkół podstawowych. Najlepsi otrzymają oczywiście puchary i medale. Nie ma opłat za wstęp. To są zawody. Wpisowego nie ma, ale będzie wystawiona puszka Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, do której będzie można wrzucać datki – mówi Tomasz Durajczyk, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Szczawnie-Zdroju.

REKLAMA

Zawody rozpoczną się o 10.oo i potrwają do 14.oo. Po zawodach z basenu będzie mógł skorzystać każdy i tutaj także nie będzie opłaty za bilety, a będzie obowiązywała wrzutka do puszki WOŚP.

Co ciekawe, na basenie będzie dokonywany pomiar przepłyniętych metrów przez tych, którzy wezmą udział w specjalnej zabawie. Szczawno-Zdrój chce pobić swój ubiegłoroczny rekord w tej dziedzinie.

Rok temu, w czasie 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebrano w Szczawnie-Zdroju 17 798,40 złotych. Z tej kwoty w puszce Maratonu Pływackiego doliczono się 5934,27 złotych.

 

Postaw nam kawę na buycoffee.to

  • Theo pisze:

    Serdecznie dziękuję organizatorom i nie omieszkam uczestniczyć w tym wydarzeniu.

  • Zobacz także