Wieczór z jedną fotografią Rafała Żaka. Wałbrzyski Klub Fotograficzny i WOK zapraszają na spotkanie z fotografem i podróżnikiem

21 maja 2015 09:05. © Tekst Jacek Zych, Fot.: Paweł Sokołowski z archiwum Rafała Żaka

W piątkowy wieczór Wałbrzyski Klub Fotograficzny i WOK zapraszają na niecodzienne spotkanie z jedną fotografią. Będzie to prezentacja jednej fotografii, o której warto coś ciekawego opowiedzieć, której towarzyszy jakaś historia, związana albo z powstaniem zdjęcia… albo z jakimiś kulisami, które mu towarzyszyły… albo z samym tematem zdjęcia, poszukiwaniem sposobu wyrażenia idei i późniejszą realizacją… lub nawet samą techniką zdjęciową. Mogą również pojawiać się zdjęcia nagradzane w konkursach, itp… Tym razem fotografia Rafała Żaka, która zdobyła GRAND PRIX III Triennale Fotografii Wałbrzyskiej.

Rafał Żak – członek Wałbrzyskiego Klubu Fotograficznego, fotograf i podróżnik. W 2014 roku jego fotografia zdobyła Grand Prix na III Triennale Fotografii Wałbrzyskiej. Poza fotografiami z podróży do Norwegii, na Islandię i do najdalszych zakątków świata Żak pokazuje piękno ziemi wałbrzyskiej widzianej o wschodzie słońca. Jego fotografie są znane i szeroko komentowane w mediach społecznościowych. Razem z Michałem „Ostrym” Ostrowskim i kilkoma innymi pasjonatami fotografii przyrodniczej tworzą nieformalną grupę Sunrise Hunters.

Serdecznie zapraszamy do siedziby WOK w Starej Kopalni, piątek o godzinie 19.00

REKLAMA

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 21 maja 2015 09:05
`