Wezwijfachowca.pl – portal, skąd wezwiesz odpowiedniego fachowca

4 sierpnia 2020 08:27. Artykuł sponsorowany. Wezwijfachowca fot. użyczona
Artykuł sponsorowany

Tematy: 


Wezwijfachowca.pl działa już w 2340 miastach z całej Polski i obejmuje 12 branż specjalistów: elektryk, hydraulik, informatyk, kanalizacja i szambo, kominiarz, kredyty, naprawa AGD, nieruchomości, ślusarz, sprzątanie, szklarz, ubezpieczenia. Wybierz miasto i rodzaj usługi, a w krótkiej chwili skontaktuje się z Tobą fachowiec aby ustalić szczegóły zlecenia.

Potrzebujesz fachowca?

Niedziałający komputer, przeciekająca rura, a może zatrzaśnięte drzwi do samochodu? Szukasz atrakcyjnego kredytu, chcesz ubezpieczyć samochód, a może zakupić nieruchomość? Szukasz kogoś do wywozu szamba, do sprzątania lub pilnie potrzebujesz kominiarza? Tych i innych fachowców znajdziesz na Wezwijfachowca.pl. Wystarczy, że wybierzesz odpowiednie miasto oraz specjalizację fachowca którego potrzebujesz i w krótkim czasie skontaktuje się jeden z naszych fachowców – to z nim ustalisz dogodny dla Ciebie termin wykonania zlecenia oraz cenę.

REKLAMA

Zacznij współpracę i zarabiaj

Jeśli znasz się na usługach elektrycznych, kanalizacyjnych (w tym WUKO), kominiarskich, hydraulicznych, ślusarskich, naprawy AGD, szklarskich, informatycznych, sprzątania, ubezpieczeniowych oraz kredytowych i chciałbyś podjąć się nowych zleceń a przy okazji zwiększyć swoje zarobki to serwis Wezwijfachowca jest dla Ciebie. Wystarczy uzupełnić swoje dane https://wezwijfachowca.pl/jestes-wykonawca/ i wysłać je w celu podjęcia współpracy.

Z chęcią podejmiemy długoterminową współpracę, tak jak czynimy to z naszym rzetelnym partnerem WUKO Pogotowie kanalizacyjne którzy są bezkonkurencyjni w dziedzinie czyszczenia kanalizacji metodą wysokociśnieniową.

Artykuł sponsorowany. Wezwijfachowca fot. użyczona

Otrzymuj zlecenia w wybranym promieniu

Zlecenie w odległości 5 kilometrów od Twojego miejsca zamieszkania? A może jakaś większa fucha oddalona o 30 kilometrów? Na Wezwijfachowca.pl sam decydujesz w jakim promieniu będziesz otrzymywać zlecenia. W przypadku pojawienia się nowego zlecenia masz możliwość jego przyjęcia lub odmówienia. W przypadku zaakceptowania zlecenia w krótkim czasie otrzymasz jego szczegóły oraz numer kontaktowy do klienta w razie potrzeby doprecyzowania szczegółów usługi.

Skorzystałeś z oferty?

Niezależnie od tego czy jesteś fachowcem czy klientem, jeżeli spodobał Ci się nasz styl pracy, poinformuj o nas innych!

Ogarnij pracę szwagrowi, „grosza” daj fachowcowi!

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Artykuł sponsorowany

To jest artykuł sponsorowany nadeslany przez naszego klienta. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zawartą w artykule.

Dodano: 4 sierpnia 2020 08:27
`