Wałbrzyszanka okradała drogerię w Szczawnie-Zdroju. Straty to ponad tysiąc złotych

29 września 2023 10:32. Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

W środę wałbrzyscy policjanci zatrzymali 31-latkę, która w czerwcu tego roku w krótkich odstępach czasu trzykrotnie okradła jedną z drogerii w Szczawnie-Zdroju. Kobieta wynosiła różnego rodzaju kosmetyki, których wartość oszacowana została ostatecznie na ponad tysiąc złotych.

– Policjanci pionu kryminalnego z „jedynki” realizując informacje własne, zatrzymali 31-latkę w środę po godzinie 19:00 w miejscu zamieszkania przy ul. Moniuszki w Wałbrzychu. Wcześniej, po przeprowadzonych czynnościach operacyjnych, mundurowi ustalili, że to właśnie ta wałbrzyszanka trzykrotnie wychodziła z tej samej drogerii przy ul. Łączyńskiego w Szczawnie-Zdroju z różnego rodzaju kosmetykami – informuje Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu.

Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił funkcjonariuszom na postawienie wałbrzyszance zarzutu kradzieży sklepowych w krótkich odstępach czasu. Teraz 31-latka może trafić za kraty więzienia na 5 lat. O losie kobiety zadecyduje sąd. Kobieta przyznała się do winy i złożyła wyjaśnienia.

REKLAMA

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Dodano: 29 września 2023 10:32
`