Dodano: 21 lutego 2023 10:47

Wałbrzych. Zakaz swobodnego wejścia do urzędu. Wejścia pilnuje straż miejska

Postaw mi kawę na buycoffee.to

To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Bez wcześniejszego umówienia spotkania nie ma możliwości wejścia do wałbrzyskiego Ratusza przy Placu Magistrackim. Wejścia do urzędu pilnuje straż miejska, która nie pozwala na wejście do żadnego biura w magistracie.

O poranku w Ratuszu pojawili się policjanci i straż miejska. Nie ma możliwości wejścia do urzędu bez wskazania konkretnego powodu i wcześniej umówionej wizyty. Nasza reporterka, która udała się do biura prasowego magistratu, nie została dziś wpuszczona do urzędu.

Z naszych informacji wynika, że do zaostrzenia względów bezpieczeństwa doszło w związku z kolejnymi groźbami kierowanymi pod adresem władz Wałbrzycha.

REKLAMA

O oficjalne stanowisko zwróciliśmy się do biura prasowego urzędu miejskiego.

Wałbrzyski Ratusz. Fot. A.Pisarska / Dzeinnik Wałbrzych

Interwencja policji w wałbrzyskim Ratuszu. Fot. A.Pisarska / Dzeinnik Wałbrzych

Wałbrzyski Ratusz. Fot. A.Pisarska / Dzeinnik Wałbrzych

Interwencja policji w wałbrzyskim Ratuszu. Fot. A.Pisarska / Dzeinnik Wałbrzych

Interwencja policji w wałbrzyskim Ratuszu. Fot. A.Pisarska / Dzeinnik Wałbrzych

Interwencja policji w wałbrzyskim Ratuszu. Fot. A.Pisarska / Dzeinnik Wałbrzych

Interwencja policji w wałbrzyskim Ratuszu. Fot. A.Pisarska / Dzeinnik Wałbrzych

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 • Piter pisze:

  Proszę, proszę. A podobno ten szmaciarz Szełemej ma służyć mieszkańcom miasto bo przecież to oni go wybrali. A co robi ,, ukochany prezydent ” ?
  Odgradza się od reszty wałbrzyszan kordonem ze służb. Dalej na niego głosujcie skoro jawnie pluja On na Was.

 • Patriota Prawdzic pisze:

  Tak zachowuje się tylko obcy okupant odgradzając się od podbitego narodu. Ratusz staje się twierdzą jak na alei Szucha w czasie okupacji Niemieckiej w Warszawie . Parodia nowych czasów władza i samorządy boją się narodu. Ratusz stracił funkcje służebniczka stał się fortecą militarną. Tak się kończy demokracja zaczyna się autokracja totalitarna.

 • Patriota Prawdzic pisze:

  Tylko władza z czystym sumieniem i praworządnością oraz uczciwością nie odgradza się od narodu. Urzędnicy mają służyć społeczności a nie odwrotnie właśnie autokratyczne działania totalitarne pokazują jakie ma intencje władza w tym samorządowa do społeczności i narodu . Nawet w czarnym scenariuszu z okresu Stalina i totalitarnego systemu nikt tak brutalnie nie odgradzał się od społeczności lokalnej . Pod pretekstem ochrony urzędy stają się fortecami a to pokazuje i udawadnia jak stworzony system po 1989 roku ewoluuje wrogo nastawiony do narodu w końcu obiegowa plotka że rządy i samorządy to faktycznie instytucje nielegalne nikogo nie reprezentują bo to system korporacyjny zarejestrowany w USA jako spółka handlowa więc nie ma Państwa Polskiego niepodległego i suwerennego oraz zlikwidowano statut suwerena polskiego czyli narodu który kontroluje i ma wpływy na władzę centralną i lojalną a wybrane władze spełniają służalczą rolę dla lokalnej społeczności czy narodu. Te metody odgradzania się od narodu zaprzeczają idei państwa demokratycznego suwerennego i niepodległego. Polak w własnym kraju staje się intruzem a nie współgospodarzem swojej ojczyzny. Po rzeź te 2 lata maski opadły i ukazały prawdziwa rzeczywistość funkcjonowania systemu który swoimi czynami jest wrogi nastawiony do narodu.Przy okazji ukazały się prawdziwe oblicza osób i wiemy kto swój kto wróg.

 • Roman Arogant pisze:

  No i mamy precedens w Wałbrzychu. Tylko w sądach są takie restrykcje i w portach lotniczych.A to oznacza,że Srul traktuje mieszkańców jak potencjalnych bandytów.

 • gohciu pisze:

  PO prostu, „srulPOdMurek”, obawia się wybuchu… entuzjazmu i wdzięczności!. :)

 • Wałbrzyszanka pisze:

  Prezydent naszego miasta bierze przykład od nauczycieli z Warszawy.Nowogrdzka ogrodzona sejm też.dziennikarze mają ograniczoną przeszczen w sejmie.Dobrze wam płacą że tak się poniżacie

 • wałbrzysznka pisze:

  Pan Szełemej dobrze zaczął z 90% poparciem mieszkańców, teraz kończy jak kończy!!!

 • Antybankster pisze:

  Żyje z naszych podatków. Taka arogancja władzy to już patologia. Żydowski nowy ład, panowie i robole.

 • Antek pisze:

  I bardzo dobrze, wariatów nie brakuje!

 • xxx pisze:

  Zgadza, się, oszołomów coraz więcej.

 • Zobacz także