Dodano: 1 lutego 2023 14:58

Wałbrzych wyśle dwa samochody na Ukrainę. Ich  remont zostanie sfinansowany ze zbiórki prowadzonej przez miasto

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy: 


To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Wałbrzych chce wysłać samochody na Ukrainę terenowe, żeby wesprzeć ukraińską armię. Poinformował o tym na Twitterze rzecznik Urzędu Miasta Edward Szewczak. Na zamieszczonych zdjęciach pokazał dwa remontowane  samochody terenowe. Pomalowane na zielony kolor nadwozia nie miały jeszcze założonych kół, nie wiemy też jaki jest ich stan techniczny i wiek.

– Na rachunek bankowy, na którym zbieramy środki na pomoc Ukrainie, ciagle wpłacane są kolejne pieniądze. W 100% ze składek oraz dzięki pomocy wałbrzyskiej firmy GOLIAT szykujemy właśnie dwa samochody dla wojska UA #StandWithUkraine #Wałbrzych 🇵🇱🇺🇦 – czytamy we wpisie.

To kolejna pomoc dla Ukrainy w ciągu ostatnich tygodni. Przypomnijmy, że na borykającą się z brakiem prądu Ukrainę trafiły ostatnio dwa duże agregaty oraz spora ilość żywności i ciepłych ubrań.

REKLAMA

Infografika. Źródło: Screen Twitter

Źródło: Twitter/ E.Szewczak

Źródło: Twitter/ E.Szewczak

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 • Patriota Prawdzic pisze:

  Jak się pozbyć złomu ?! Taką inicjatywę popieram Panie Szełemej jeszcze wysłać zalegające plastikowe butelki przydadzą się do magazynowania wody .

 • Ja pisze:

  Litości.

 • Soliter pisze:

  Wysłać.jesxcze Szełemena do Żeleńskiego jak żyda do żyda.

 • Xyz pisze:

  Nie no zajebiście, może zróbmy publiczną zrzutkę na odśnieżanie ulic walbrzyskich?

 • Aga pisze:

  Jak zwykle wszystko dla Ukrainy obywatel Polski czeka na poważna operacje a ich od ręki operują już mam dość Ukrainy

 • Mieszkaniec pisze:

  Ciekawe ile na zbiórkę wplacili ukraincy mieszkajacy w naszym miescie?oni maja swoj kraj gleboko w d…a nasi rzadzacy musza sie pokazac

 • mormon pisze:

  Ale prezent….ale prezent, lepiej byście podarowali opiece społecznej

 • Zobacz także