Wałbrzych. Wracają ograniczenia w pracy magistratu

12 października 2020 14:29. Urząd Miejski w Wałbrzychu. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


Od jutra wałbrzyski urząd miejski będzie ponownie działa w ograniczonym zakresie – informuje rzecznik prasowy magistratu. Podobnie, jak w marcu i kwietniu, budynku urzędowe pozostaną otwarte wyłącznie dla klientów, których wizyta została wcześniej umówiona.

Wałbrzyscy urzędnicy apelują, by nie przychodzić do urzędu miejskiego. W sprawach pilnych trzeba do magistratu najpierw zadzwonić lub napisać. To właśnie sprawy pilne będą wyłącznie obsługiwane po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub emailowym z właściwym biurem.

Nie będzie możliwości wejścia do żadnego z biur bez wcześniejszego kontaktu z urzędnikiem, który wyznacza dzień i godzinę spotkania.

REKLAMA

Prosimy, aby załatwienie spraw urzędowych odłożyć w czasie. Zakładamy, że obecna sytuacja epidemiologiczna będzie traktowana jako siła wyższa w rozumieniu przepisów KPA, a zatem terminu urzędowe zostaną wydłużone – czytamy w oficjalnym komunikacie w tej sprawie.

W trosce o zdrowie urzędników część z nich została skierowana także do pracy w trybie zdalnym. Szczegółowe informacje dotyczące tego pod jakimi numerami telefonów umawiać spotkania w poszczególnych sprawach dostępne są na oficjalnej stronie magistratu. Mają pojawić się także na drzwiach wszystkich urzędowych budynków.

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 12 października 2020 14:29
`