Dodano: 6 marca 2023 07:44
Wałbrzych. Tych mężczyzn szuka policja. Mundurowi liczą na pomoc
Policja publikuje informacje o trzech mężczyznach, którzy od dłuższego czasu próbują uniknąć kary między innymi za kradzieże, włamania czy oszustwa. Poszukiwani przez Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu to Przemysław Fikus, Andrzej Sokolski i Kamil Kucięba. To wałbrzyszanie, za którymi wystosowane zostały już listy gończe. Jeden z nich poszukiwany jest także Europejskim Nakazem Aresztowania.
Policja publikuje dane mężczyzn i liczy na pomoc.
– Funkcjonariusze zwracają się z prośbą do osób, które mogą znać miejsce pobytu osób poszukiwanych, lub do samych zainteresowanych, o bezpośredni kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu pod numerem telefonu 47 87 512 13 (w dni robocze w godz. 7:30-15:30) oraz całodobowo z dyżurnym jednostki pod numerem telefonu 47 87 513 60 – apeluje Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu.

Andrzej Sokolski – lat 40 – poszukiwany za kradzieże z włamaniami oraz oszustwa fot. Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu
Zobacz także
- Ponad pięćset gatunków roślin na Festiwalu Roślin w Szczawnie-Zdroju. Setki odwiedzających
- Koleje Dolnośląskie. Pociągi wrócą na historyczny dworzec [WIDEO]
- Polana Jakuszycka. Dolnośląskie Centrum Sportu z prestiżową nagrodą
- Rolkostrada w Głuszycy. Atrakcja dla dzieci i młodzieży, jakiej nie ma w okolicy
- Świdnica. Lekkoatletyczne czwartki z doskonałą frekwencją. Na starcie ponad dwie setki dzieci i młodzieży
- Wałbrzych. Co z remontem Matejki i Moniuszki? Oferta o ponad 2 mln wyższa niż zakładano
Najczęściej czytane
Tragedia w Boguszowie-Gorcach. Nie żyje 22-letnia kobieta
Wałbrzych. Europejką pojedziemy szybciej? Jest apel w tej sprawie
Boguszów-Gorce. Wypadek quada. Pojazdem miała kierować młoda dziewczyna
Koleje Dolnośląskie. Pociągi wrócą na historyczny dworzec [WIDEO]
Śmierć niemieckiego turysty. Mężczyzna błąkał się po Książańskim Parku Krajobrazowym kilkadziesiąt godzin. Nikt nie zwrócil na niego uwagi
Bo się jeszcze okaże że to oni wyłudzali od tych 2 starych bab kasę na policjanta i teraz wałbszyscy się pucują by im pomóc w odnalezieniu poszukiwanych.