Dodano: 6 marca 2023 07:44

Wałbrzych. Tych mężczyzn szuka policja. Mundurowi liczą na pomoc

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Policja publikuje informacje o trzech mężczyznach, którzy od dłuższego czasu próbują uniknąć kary między innymi za kradzieże, włamania czy oszustwa. Poszukiwani przez Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu to Przemysław Fikus, Andrzej Sokolski i Kamil Kucięba. To wałbrzyszanie, za którymi wystosowane zostały już listy gończe. Jeden z nich poszukiwany jest także Europejskim Nakazem Aresztowania.

Policja publikuje dane mężczyzn i liczy na pomoc.

Funkcjonariusze zwracają się z prośbą do osób, które mogą znać miejsce pobytu osób poszukiwanych, lub do samych zainteresowanych, o bezpośredni kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu pod numerem telefonu 47 87 512 13 (w dni robocze w godz. 7:30-15:30) oraz całodobowo z dyżurnym jednostki pod numerem telefonu 47 87 513 60 – apeluje Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu.

REKLAMA

fot. Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

Andrzej Sokolski – lat 40 – poszukiwany za kradzieże z włamaniami oraz oszustwa fot. Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

Kamil Kucięba – lat 30 – poszukiwany za oszustwa, wyłudzanie pożyczek, używanie podrobionych dokumentów, niealimetację oraz groźby karalne fot. Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

Przemysław Fikus – lat 41 – poszukiwany za kradzieże fot. Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

Postaw mi kawę na buycoffee.to

  • Krytyk pisze:

    Bo się jeszcze okaże że to oni wyłudzali od tych 2 starych bab kasę na policjanta i teraz wałbszyscy się pucują by im pomóc w odnalezieniu poszukiwanych.

  • Zobacz także