Dodano: 13 września 2022 10:36

Wałbrzych. Szajka złodziejek w galerii handlowej. Panie kradły głównie ubrania

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Trzy kobiety, które okradały sklepy w galerii handlowej przy ulicy 1 Maja zatrzymała policja. Panie zostały przyłapane na gorącym uczynku. Mundurowi zabezpieczyli skradzione fanty. Złodziejkom grozi kara do pięciu lat więzienia.

W sobotę wieczorem policjanci patrolujący centrum miasta i okolice Sobięcina otrzymali informacje o trzech kobietach, które okradły cztery sklepy. Mundurowi udali się na miejsce.

Złodziejkami okazały się 19, 23 i 26-latka, które działały razem i okradały sklepy. Ich łupem padały ubrania, kosmetyczki, portfel i plecak o wartości ponad tysiąca siedmiuset złotych.

REKLAMA

 – Przy próbie ucieczki z ostatniego ze sklepów pracownicy sklepu Sinsay ujęli kobiety, a te chwilę później zostały ostatecznie przez policjantów zatrzymane i doprowadzone do wałbrzyskiej komendy. Podczas czynności procesowych wałbrzyszanki przyznały się do winy. Nieuszkodzony towar wrócił natomiast na półki sklepowe. Za kratami więzienia kobiety mogą teraz spędzić nawet 5 lat – informuje policja.

Wałbrzych. Szajka złodziejek w galerii handlowej. Panie kradły głównie ubrania fot. Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

Wałbrzych. Szajka złodziejek w galerii handlowej. Panie kradły głównie ubrania fot. Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

Postaw mi kawę na buycoffee.to

  • Aleksander pisze:

    ŻADNA OCHRONA TYLKO PRACOWNICE SKLEPU SINSAY, proszę o sprostowanie :)

  • Przemo Wałbrzych pisze:

    PiS kazał palić wszystkim. Dziewczyny pewnie zbierały chrust na opał

  • Zobacz także