nasz news Wałbrzych. Rano pacjentka uciekła ze szpitala. Akcja policji w centrum miasta

9 marca 2020 11:19. Policjanci w strojach ochronnych. fot. ilustracyjna Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


Policjanci w kombinezonach ochronnych, zamieszanie i zablokowane centrum miasta – taki. skutek miało samowolne oddalenie się jednej z pacjentek oddziału infekcyjno-internistycznego ze szpitala przy ulicy Batorego w Wałbrzychu

Według naszych nieoficjalnych informacji, hospitalizowana kobieta w wieku około 35-lat samowolnie oddaliła się z oddziału. Na próby zatrzymania przez personel medyczny reagować miała agresją słowną. Personel szpitala o fakcie poinformował policję. Funkcjonariuszom w miarę szybko udało się ustalić miejsce pobytu kobiety. Okazało się, że pierwsze kroki skierować miała na stację benzynową po alkohol.

W związku z tym, że pacjentka hospitalizowana była na oddziale infekcyjno-internistycznym, policjanci profilaktycznie użyli przeciwwirusowych strojów ochronnych. Kobietę zatrzymano i już po kilkudziesięciu minutach wróciła na oddział.

My przypominamy, że zgodnie z zarządzeniem Wojewody Dolnośląskiego obowiązuje zakaz odwiedzin chorych w szpitalach. Za złamanie zakazu grozi kara administracyjna.

 

To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Dodano: 9 marca 2020 11:19
`