Wałbrzych. Rano pacjentka uciekła ze szpitala. Akcja policji w centrum miasta

9 marca 2020 11:19. Policjanci w strojach ochronnych. fot. ilustracyjna Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Policjanci w kombinezonach ochronnych, zamieszanie i zablokowane centrum miasta – taki. skutek miało samowolne oddalenie się jednej z pacjentek oddziału infekcyjno-internistycznego ze szpitala przy ulicy Batorego w Wałbrzychu

Według naszych nieoficjalnych informacji, hospitalizowana kobieta w wieku około 35-lat samowolnie oddaliła się z oddziału. Na próby zatrzymania przez personel medyczny reagować miała agresją słowną. Personel szpitala o fakcie poinformował policję. Funkcjonariuszom w miarę szybko udało się ustalić miejsce pobytu kobiety. Okazało się, że pierwsze kroki skierować miała na stację benzynową po alkohol.

W związku z tym, że pacjentka hospitalizowana była na oddziale infekcyjno-internistycznym, policjanci profilaktycznie użyli przeciwwirusowych strojów ochronnych. Kobietę zatrzymano i już po kilkudziesięciu minutach wróciła na oddział.

REKLAMA

My przypominamy, że zgodnie z zarządzeniem Wojewody Dolnośląskiego obowiązuje zakaz odwiedzin chorych w szpitalach. Za złamanie zakazu grozi kara administracyjna.

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 9 marca 2020 11:19
`