Wałbrzych. Ponad 100 km/h w tym miejscu to zły pomysł. Mieszkanka Boguszowa-Gorc straciła prawo jazdy

4 kwietnia 2024 16:34. Wałbrzych. Ponad 100 km/h w tym miejscu to zły pomysł. Mieszkanka Boguszowa-Gorc straciła prawo jazdy fot. Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

Nieoznakowany radiowóz wałbrzyskiej policji trafił w środę na alei Generała Charlesa de Gaulle’a na samochód, którego kierowca przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 50 kilometrów na godzinę. Mieszkanka Boguszowa-Gorc jechała w tym miejscu 103 kilometry na godzinę. Kobieta na kilka miesięcy pożegnała się z prawem jazdy.

Szybko jadący samochód policyjna grupa „Speed” namierzyła po godzinie piętnastej. Okazało się, że 27-letnia mieszkanka Boguszowa-Gorc przekroczyła dozwoloną w tym miejscu prędkość o 53 kilometry na godzinę.

Kobieta utraciła uprawnienia do kierowania pojazdami na terenie Polski i ukarana została mandatem karnym w kwocie 1,5 tysiąca złotych i 13 punktami karnymi – informuje Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu.

REKLAMA

Wałbrzych. Ponad 100 km/h w tym miejscu to zły pomysł. Mieszkanka Boguszowa-Gorc straciła prawo jazdy fot. Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

 

 

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 4 kwietnia 2024 16:34
`