Dodano: 20 maja 2022 09:36

Wałbrzych. Pijany lekarz za kierownicą. Tomasz B. nie miał także uprawnień do kierowania

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy: 


To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Kierowcę, który prowadził samochód bez uprawnień i dodatkowo miał 0,6 promila alkoholu w organizmie zatrzymała wczoraj policja z Wałbrzycha. Z naszych informacji wynika, że to jeden z chirurgów Specjalistycznego Szpitala imienia doktora Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu. Medyk został zatrzymany po zakończonym dyżurze w szpitalu.

Do zatrzymania kierowcy doszło wczoraj po południu w okolicach wałbrzyskiego szpitala. Jak udało nam się dowiedzieć, policja podjęła interwencje po sygnale od świadków, że do auta wsiada mężczyzna, który wcześniej pił alkohol.

Policja potwierdza, wczoraj doszło do zatrzymania 41-latka, który miał 0,65 promila alkoholu w organizmie. Jak się okazało, Tomasz B. prowadził samochód bez uprawnień. Sprawa trafi do sądu. Mężczyzna będzie odpowiadał za jazdę po alkoholu i bez uprawnień, grozi mu kara do 2 lat więzienia, długoletni zakaz prowadzenia pojazdu i wysoka grzywna.

REKLAMA

Z naszych ustaleń wynika, że zatrzymany to jeden z chirurgów wałbrzyskiego Specjalistycznego Szpitala imienia doktora Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu. Sygnał o tym, że mężczyzna pije alkohol, a później wsiada do auta policja miała otrzymać od świadka.

Lekarz wałbrzyskiego szpitala zatrzymany przez policję. Fot. A. Pisarska / Dziennik Wałbrzych

Lekarz wałbrzyskiego szpitala zatrzymany przez policję. Fot. A. Pisarska / Dziennik Wałbrzych

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 • KICK pisze:

  Święte krowy. Zawiesić go jako lekarz, bo znaczy to że chlał na dyżurze i narażał pacjentów.

 • Asiek pisze:

  Odkąd nie ma prezydenta to burdel w szpitalu

 • KICK pisze:

  zakaz wykonywania zawodu ! narażał życie pacjentów na dyżurze.

 • Marek pisze:

  Zapomnieli dodać że świadek który zgłosił tego pana na policję, również zgłosił szpitalowi że Pan w trakcie dyżuru jest po spożyciu.

 • Jola pisze:

  A może wypił po duże , a wy już wieszacie psy

 • Anonim pisze:

  No pewnie, jak wypił po dyżurze to wszystko git. Brak prawa jazdy i 0,65 promila to nie problem. Lekarzowi wolno, a najważniejsze to pytanie czy pił na dyżurze czy po.

 • Zobacz także