Dodano: 16 maja 2022 07:18

Wałbrzych. Nowy plac zabaw już zamknięty. Mieszkańcy pytają co się dzieje

Postaw mi kawę na buycoffee.to

To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Do soboty miał być zamknięty plac zabaw przy Rycerskiej. To nowe miejsce. Myślałem, że w niedzielę wnuczek tam się pobawi, ale plac nadal jest zamknięty. Co się dzieje – pisze do nas jeden z mieszkańców wałbrzyskiego Śródmieścia. Rzeczywiście, jeszcze wczoraj nowy plac zabaw przy ulicy Rycerskiej był otoczony taśmą i widniała na nim informacja o wyłączeniu z użytku.

„Plac zabaw nieczynny” i „Wyłączono z eksploatacji do dnia 14.05.2022 z uwagi na prace naprawcze” – takie informacje znaleźli w weekend mieszkańcy wałbrzyskiego Śródmieścia, którzy pojawili się na nowym placu zabaw przy ulicy Rycerskiej. Plac ogrodzony taśmą był nieczynny nie tylko 14 maja, czyli w sobotę, ale w niedzielę, czyli już 15 maja wciąż nie można było na niego wejść.

Na prośbę mieszkańców będziemy ustalać co się dzieje w tym miejscu.

REKLAMA

Nowy plac zabaw przy ulicy Rycerskiej oddano do użytku jesienią ubiegłego roku. Atrakcje już w dniu otwarcia były lekko zdewastowane. Część z nich była pomazana. Rysunki zdobiły także nawierzchnię.


REKLAMA


REKLAMA

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 • Edyta pisze:

  Masakra nic nie szanują!!!!!!! Banda w tym Wałbrzychu normalnie. A tu się starają żeby dzieci miały gdzie się bawić. Szok.

 • Oj Romuś... pisze:

  Przecież dzieci to pomagały wasze gowniaki wystarczy przejść tamtędy. Łacina i patologia haha

 • Tytus pisze:

  Przede wszystkim ogrodzenie jest niezgodne z.przepisami. powinni wymienić na właściwe.

 • Szczerze pisze:

  Na tym placu to w wolnych chwilach patola 15 letnia siedzi i jara fajki . Używa tez przekleństw. Nie ma jak z dzieckiem tam iść bo by słuchało tych słów .

 • Gete pisze:

  Fachowiec od ogrodzeń hahaha

 • Jasiu pisze:

  Patoplac.

 • Maciek pisze:

  Patologia i bydło. Nie szanują niczego bo sami nic nie mają

 • J23 pisze:

  Racja, tam zbierają się patolskie nastolatki . A co robi Straż Miejska? Nadal zmienia pieluchy uchodźcom ?

 • Anton pisze:

  A gdzie jest straż miejska? Poza tym, rodzice pozwalają dzieciom na wchodzenie dzieciom po ślizgawce na górę, co jest bardzo niebezpieczne. Zero wyobraźni. Służby powinny się tym miejscem poważnie zainteresować i choćby upominać.

 • Sylwia pisze:

  Szanowna Redakcjo.. Podobny przypadek z parkiem kieszonkowym przy ul Niepodleglosci graniczacym z przedszkolem.. Owszem park istnieje zarzadca MZB ale do parku wejść nie mozna bo bramka zamknieta na klucz.. Czyli buduje sie za nasze pieniądze a potem zamyka.. Ot to filozofia..

 • Zobacz także