Wałbrzych. Makabryczna historia na Gliniku. W jednym z domów rozczłonkowane ciało

28 stycznia 2022 12:57. Fot. A. Pisarska / Dziennik Wałbrzych
To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Ciało starszej kobiety odnaleziono dziś w jednym z domów na wałbrzyskim Gaju Gliniku. Kobieta od kilku dni nie odbierała zamówionego cateringu, co wzbudziło podejrzenia dostawcy. Ten na miejsce wezwał służby. Po wejściu do środka służby trafiły na ciało, jak wynika z naszych pierwszych, nieoficjalnych ustaleń, z oderwaną głową.

To dostawca zawiadomił policję o podejrzanej sytuacji, wynika z naszych ustaleń. Kobieta, do której były dostarczane posiłki miała od kilku dni ich nie zabierać sprzed drzwi. Poza policją na miejsce wezwano straż pożarną, która pomogła w wejściu do zamkniętego mieszkania.

Po wejściu do środka dokonano makabrycznego odkrycia. W lokalu znajdowało się ciało kobiety w znacznym stopniu rozkładu. Z naszych nieoficjalnych ustaleń wynika, że głowa była oddzielona od ciała. W budynku znajdowały się także dwa psy, to prawdopodobnie one poszarpały zwłoki.

REKLAMA

Okoliczności tragedii wyjaśnia policja i prokuratura. O podobnej sytuacji i samotnej śmierci kilka dni temu informowało Radio Wrocław. W Świebodzicach w mieszkaniu zmarły matka z córką. Przez dwa tygodnie w mieszkaniu paliło się światło, ale to nie wzbudziło niczyich podejrzeń. Dopiero po tym czasie okazało się, że kobiety były już martwe.

 

 

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Dodano: 28 stycznia 2022 12:57
`