Wałbrzych. Kobieta potrącona na parkingu marketu. 76-letni sprawca ukarany mandatem

21 maja 2024 14:10. Wałbrzych. Kobieta potrącona na parkingu marketu. 76-letni sprawca ukarany mandatem fot. Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

Do potrącenia 84-letniej kobiety doszło dziś w południe na parkingu jednego z marketów na Piaskowej Górze. -76-letni kierujący samochodem osobowym wykonując manewr skrętu, nie zauważył idącej w tym miejscu kobiety – informuje Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu.

Na miejscu pojawiła się policja i pogotowie ratunkowe. Kobieta trafiła pod opiekę medyków. Na szczęście okazało się, że nie doznała poważnych obrażeń i mogła wrócić do domu.

Sprawca ostatecznie został ukarany mandatem w wysokości 1,5 tysiąca złotych i 10 punktami karnymi. Oboje uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

REKLAMA

Apelujemy do osób prowadzących różnego typu pojazdy o zachowanie ciągłej koncentracji, a przy tym ostrożności nie tylko na drogach, ale także poza nimi. Chwila nieuwagi przy skręcaniu na parkingu, czy też cofaniu z miejsca parkingowego, może zakończyć się poważnym wypadkiem z udziałem pieszego – apeluje wałbrzyska policja.

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 21 maja 2024 14:10
`