Wałbrzych. Jechał ponad setką na al. De Gaulle’a. Dostał wysoką grzywnę!

20 listopada 2023 09:54. fot. Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

Kierowcę, który dozwoloną prędkość przekroczył o 53 kilometry na godzinę wałbrzyscy policjanci zatrzymali w niedzielę. – 46-latek poruszał się samochodem osobowym z prędkością 103 km/h. Okazało się, że już wcześniej popełnił podobne wykroczenie, dlatego grzywna wyniosła w tym przypadku aż 3 tysiące złotych – informuje policja.

Mężczyznę namierzyli około godziny piętnastej policjanci ruchu drogowego wałbrzyskiej komendy z grupy Speed. Pomiar auta jadącego aleją De Gaulle`a w Wałbrzychu wskazał 103 kilometry na godzinę, na odcinku, na którym obowiązuje ograniczenie do 50 kilometrów na godzinę.

46-letni mężczyzna został zatrzymany. Policjanci ustalili, że to nie pierwsze wykroczenie obcokrajowca mieszkającego w Wałbrzychu.

REKLAMA

Mężczyzna będzie miał więc teraz po raz kolejny czas na przemyślenie swojego nieodpowiedzialnego zachowania „za kółkiem”. Utracił uprawnienia do kierowania pojazdami na terenie Polski i ukarany został także mandatem karnym – jako że popełnił czy, zabroniony w warunkach tzw. recydywy drogowej – w kwocie 3 tysięcy złotych i 13 punktami karnymi – informuje Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu.

 

 

 

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Dodano: 20 listopada 2023 09:54
`