Dodano: 26 lutego 2023 23:01

Wałbrzych. Groźnie wyglądający wypadek na Europejce. Droga w kierunku Piaskowej Góry zablokowana

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Do poważnie wyglądającego wypadku doszło późnym wieczorem na Europejce w Wałbrzychu. Na jezdni ze Śródmieścia w kierunku Piaskowej Góry osobówka prawdopodobnie wpadła w poślizg i uderzyła w bariery. Droga w kierunku Piaskowej Góry jest zablokowana.

Warunki na obwodnicy Wałbrzycha są trudne. Jezdnia jest biała, a pod śniegiem pojawił się miejscami lód.

Warto zwolnić nie tylko na Europejce. Od kilku godzin kierowcy informują nas o gołoledzi, która pojawiła się w Wałbrzychu. Wcześniej lód pojawił się między innymi na ulicach Wańkowicza, Świdnickiej czy Karkonoskiej.

REKLAMA

Od godz. 1800 ślizgawica na wszystkich drogach w powiecie.   Gwałtowna śnieżyca, zajeżdżona śnieg  i mróz. Już jest lepiej. Wańkowicza drożna ok 2030. Na szczęście bez kolizji – pisał niespełna godzinę temu na TT prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej.

My radzimy mimo wszystko zdecydowanie zwolnić, a jeżeli nie musicie, to nawet nie wyjeżdżać na drogi.

Wypadek na zachodniej obwodnicy Wałbrzycha. Fot. użyczone / czytelnik

Wypadek na zachodniej obwodnicy Wałbrzycha. Fot. użyczone / czytelnik

Wypadek na zachodniej obwodnicy Wałbrzycha. Fot. użyczone / czytelnik

Wypadek na zachodniej obwodnicy Wałbrzycha. Fot. użyczone / czytelnik

Wypadek na zachodniej obwodnicy Wałbrzycha. Fot. użyczone / czytelnik

Postaw nam kawę na buycoffee.to

 • Patriota Prawdzic pisze:

  Niestety tak było wszędzie na ul.Broniewskiego Piaskowa Góra ulica to lodowisko paraliż samochody stanęły na drodze czekając aż służby drogowe posypią piachem i solą drogę.Paraliż Podzamcze Piaskowa Góra stały autobusy miejskie. W sumie jak zawsze niezły bajzel służby drogowe w Wałbrzychu zawiodły. Ratusz jak zawsze zaspał organizacyjnie.

 • Pli pisze:

  A po co zapierdzielał kto mu kazał niedzielni kierowcy , to że chwilowo pojawił się lód to odrazu panika trzeba wiedzieć jak jeździć a po filmikach wrzucanych na FB widać że większość nie ma bladego pojęcia jak jeździć po takich drogach i są skutki.

 • Poldek do Pli pisze:

  Skoro potrafisz jeździć po lodzie,to zapraszam na ul.Różaną iRadomską pokażesz jak podjechać i zjechać na lodzie

 • Wałbrzyszanka pisze:

  Proponowałam bym przy następnych wyborach zmienić prezydenta Wałbrzycha on już swoje wysłużył ma inne widzenia a nie na bezpieczeństwo kierowców Wałbrzycha podczas pory zimowej to już druga taka zima którą pan prezydent sobie lekceważy i usprawiedliwia się tym że niema pieniędzy na na utrzymanie dróg wałbrzyskich podczas zimy

 • Ktos pisze:

  Masz rację walbrzyszanka

 • Bim pisze:

  Najlepiej zróbmy INSTYTUT ODSNIEZANIA bo Pinokio tylko to umie zakładać.

 • Michał pisze:

  Miasto wskazało dwie firmy odpowiedzialne za odśnieżanie. Jak wykonały te zadania to widzieliśmy po efektach. Liczymy , że Miasto wyegzekwuje od tych firm kary umowne za niewłaściwe wykonanie umowy i poinformuje o tym mieszkańców. W tedy uwierzę , że to wina tych firm. Dlaczego jak za odśnieżanie odpowiadała ALBA było dużo lepiej. ALBA wróć

 • Zobacz także