Wałbrzych. Awaria energetyczna w północnej części miasta. Problemy mają mieszkańcy kilku ulic

20 stycznia 2022 10:14. pogotowie energetyczne, awaria, prąd, energia, awaria energetyczna

O problemach z dostawą energii w północnej części miasta informuje Tauron. Awaria pojawiła się przed godziną dziesiątą. Odczuwać ją mogą mieszkańcy takich ulic, jak Wrocławska, Lubiechowska, Lelewela czy Wieniawskiego. Jak długo potrwają problemy?

Nie wiemy co doprowadziło do awarii,  być może ma ona związek z zamiecią śnieżną i silnym wiatrem, które po godzinie dziewiątej pojawiły się w Wałbrzychu.

Jak informuje Tauron, przerwy w dostawie energii mogą pojawić się na ulicach: Norwida, de Gaulle’a, Wieniawskiego, Jeżynowa, Lelewela, Kamienna, Lubiechowska, Nowa, Piastów Śląskich, Pogodna, Wyszyńskiego, Robotnicza, Rzeczna, Fabiana, Traktorzystów, Uczniowska, Wesoła, Witosa, Wrocławska, Zdrojowa.

REKLAMA

Awaria ma być usunięta do południa. Do tego czasu zamknięty będzie także Zamek Książ, w którym również nie ma prądu. Z tego samego powodu zamknięto także palmiarnię.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Widzisz w swojej okolicy coś niepokojącego? Daj nam znać. Na sygnały czekamy na FB i  pod adresem redakcja@dziennik.walbrzych.pl.

Dodano: 20 stycznia 2022 10:14
`