Wałbrzych. 65-latek drewnianym kijem pobił sąsiadkę. Mężczyzna trafił do aresztu

17 maja 2022 09:20.

Trzy najbliższe miesiące spędzi 65-latek, który w jednym z bloków przy ulicy Dmowskiego pobił drewnianym kijem 61-letnią sąsiadkę. Mężczyzna zaatakował kobietę w czasie kłótni na klatce schodowej. Kobieta z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala.

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu w poprzedni czwartek po godzinie 16:00 otrzymał zgłoszenie o tym, że w jednym z budynków przy ul. Dmowskiego w Wałbrzychu doszło do pobicia 61-letniej kobiety. Sprawca na półpiętrze klatki schodowej miał zaatakować seniorkę drewnianym kijem przypominającym ten bejsbolowy, uderzając prosto w głowę – informuje wałbrzyska policja.

Zaatakowana kobieta trafiła do szpitala z poważnymi obrażeniami głowy. 65-letni napastnik został zatrzymany. To sąsiad pobitej, który w momencie napaści znajdował się pod wpływem alkoholu.

Mężczyzna odpowie teraz za usiłowania spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Grożą mu co najmniej trzy lata więzienia. Decyzją sądu trzy najbliższe miesiące 65-latek spędzi w areszcie.

Dodano: 17 maja 2022 09:20
 • Robert widzi z okna pisze:

  Dobrze chjowi zajebac go

 • Suga boży pisze:

  Zamknąć na 20 lat

 • Anonim pisze:

  Już dawno powinni go zamknąć ale w psychiatryku dopiero jak sala się taka sytuacja to zaczęli coś robi.

 • Króliczek pisze:

  Z tym sąsiadem i jego rodziną od mojego dzieciństwa był problem ojciec morde darł mamusia tez po latach schedę przejął syneczek o którym mowa w artykule. Jak na moje oko najpierw badania psychiatryczne zrobić….

 • Dodaj komentarz

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  `