W Wałbrzychu znajdziesz pomoc– wyjście z uzależnienia

4 września 2023 12:21. Addiction counselor talking to group of his teenage patients
Artykuł sponsorowany

Tematy: 


„Problem dobrze ujęty to problem w połowie rozwiązany.” Takim hasłem można opisać podejście do problemu uzależnień, z którym borykają się ludzie na całym świecie.

Uzależnienia stanowią jedno z największych wyzwań współczesności. Alkoholizm, narkomania czy uzależnienie od internetu to tylko kilka przykładów tego problemu.

W Wałbrzychu działa Punkt Informacyjno-Konsultacyjny dla osób uzależnionych i ich rodzin. Mieści się on przy ul. 1 Maja 149,w dzielnicy Sobięcin (w budynku biblioteki, wejście od tyłu) Czynny jest cztery razy w tygodniu ,w poniedziałek (9-14), we wtorki (14-19), środy (9-14) oraz czwartki (9-14). Terapeutki, Izabela Lazar oraz Magdalena Kulaszewicz, z pełnym zaangażowaniem i empatią pomagają osobom stawiającym czoło uzależnieniu.

REKLAMA

Oferujemy bezpłatne konsultacje i dostarczamy informacji o możliwościach pomocy. Jeśli zauważasz u siebie lub u bliskich objawy wskazujące na możliwość uzależnienia, nie wahaj się szukać wsparcia specjalistów. Każda osoba zmagająca się z uzależnieniem tego potrzebuje– mówi Magdalena Kulaszewicz

Nasz wałbrzyski punkt wsparcia oferuje pomoc, zrozumienie i nadzieję. Nie zostawiajmy ludzi samym sobie. Wokół nas jest wielu, którym możemy pomóc. Pamiętajmy, że z uzależnienia można wyjść, pod warunkiem, że skorzysta się z pomocy – dodaje Izabela Lazar

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Artykuł sponsorowany

To jest artykuł sponsorowany nadeslany przez naszego klienta. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zawartą w artykule.

Dodano: 4 września 2023 12:21
`