Dodano: 12 grudnia 2022 08:28

Uwaga! Zablokowana ulica Gagarina. Drogowcy zamiast soli sypią… ziemię

Postaw mi kawę na buycoffee.to

To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Uwaga kierowcy, duże utrudnienia na drogach. Zablokowana jest ulica Gagarina, gdzie ciężarówki nie poradziły sobie z podjazdem pod niewielkie wzniesienie. O podobnych sytuacjach informują kierowcy z całego miasta.

Kilka centymetrów śniegu, jaki spadł w nocy, zaskoczyło przysłowiowo, drogowców. Rano na Podzamczu, na alei Podwale, pierwsze pługopiaskarki pojawiły się dopiero około godziny siódmej. Na ulicach jest bardzo ślisko. Dość skomplikowana sytuacja jest na ulicy Gagarina, gdzie kilka samochodów ciężarowych nie może podjechać pod niewielkie wzniesienie. Drogowcy zamiast soli sypią ziemię, którą następnie rozgarniają po jezdni. Tę przysypuje niemal natychmiast śnieg ubijany przez samochody i na drodze robi się bardzo ślisko.

Na ulicy Wrocławskiej, koło KFC z przez kilkanaście minut przejazd uniemożliwiał TIR – tam kierowca poradził sobie, zakładając na koła łańcuchy. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.

REKLAMA

Fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 • Wiki pisze:

  Ten najlepszego,y prezydent zaspal

 • Kryst pisze:

  Szelemej miał dyżur i nie interesuje go miasto,teraz widać jak działa ten z totalnej opozycji, PO.Oni tylko lans i nic poza tym

 • Tępiciel głupków pisze:

  Tak bardzo chcesz powrotu komuny to bierz łopatę i zapierniczaj na czyn społeczny przy odśnieżaniu!!

 • Anonim pisze:

  To jest ulica Lelewela

 • Zobacz także