Dodano: 30 listopada 2022 21:01

Uwaga kierowcy, jest bardzo ślisko. Na górkach świebodzickich dachowało auto

Uwaga kierowcy, na drogach jest bardzo ślisko. na górce w stronę Świebodzic dachował samochód. Prosimy zachować wyjątkową ostrożność.

Według pierwszych, nieoficjalnych informacji samochodem podróżowały dwie osoby. Tuż za pierwszym zakrętem w stronę Świebodzic kierowca nie zapanował nad samochodem. Zbyt duża prędkość, śliska nawierzchnia – ostatecznie samochód wypadł z drogi i dachował. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Szczególną ostrożność powinni zachować kierowcy na wałbrzyskiej obwodnicy. Przypominamy, że różnica wysokości pomiędzy Podzamczem a najwyższym punktem nad Piaskową Górą to 110 metrów. To wystarczy, żeby marznący deszcz na dole zamienił się w zamarzniętą nawierzchnię na szczycie obwodnicy.

Fot. użyczone / czytelnik

Fot. użyczone / czytelnik

Fot. użyczone / czytelnik

Fot. użyczone / czytelnik

 • Burek świebodzicki pisze:

  „To wystarczy, żeby marznący deszcz na dole zamienił się w zamarzniętą nawierzchnię na szczycie obwodnicy.” No, to już czysta magia. Molekularna. Najpierw napisał, potem pomyślał.

 • Iwona pisze:

  dzisiaj znowu

 • Dodaj komentarz

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  To jest Nasz news

  Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

  Zobacz także