Dodano: 3 grudnia 2022 10:57

Uwaga! Bardzo ślisko na drogach. W mieście cała seria stłuczek, na Sobięcinie auto wbiło się w dom

Postaw mi kawę na buycoffee.to

To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Do całej serii stłuczek doszło dziś w nocy i nad ranem w Wałbrzychu. Powodem już nie tylko prędkość. Kierowców zaskoczyła bardzo śliska nawierzchnia. W nocy na Białym Kamieniu dachowało auto – tu informację podał w mediach społecznościowych profil TAXI Wałbrzych. Z kolei nad ranem o zdarzeniu informowali mieszkańcy Sobięcina.

Na ulicy Racławickiej auto uderzyło w ścianę domu, uszkadzając jednocześnie skrzynkę gazową. Tu także powodem była bardzo śliska jezdnia – informują nasi czytelnicy.

IMiGW wydał obowiązujące do niedzieli ostrzeżenie przed marznącymi opadami i gołoledzią. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.

REKLAMA

Fot. użyczone / czytelnik

Fot. użyczone / czytelnik

Fot. użyczone / czytelnik

Fot. użyczone / czytelnik

Fot. użyczone / czytelnik

Infografika / screen fb Taxi Wałbrzych

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 • Pli pisze:

  Idioci za kierownicą zero wyobraźni

 • Koło pisze:

  Zdaje się ze ta audica stoi na letnich. Nie tylko drogowców śnieg w grudniu potrafi zaskoczyć.

 • MarioK pisze:

  Tak. Na samochód pieniądze były a na zimówki już nie.

 • Jeb..PiS pisze:

  Ty pało a może tam był lód bo te twoje pisowskie śmiecie robią cięcia na chemii do posypywania dróg aby dać takim kondonom jak ty 500 zł abyś szmato głosował na Swego zbawcę Jorozbawa

 • Antoni pisze:

  No chyb nie było go stać na lepsze opony zabierałem to auto na lawetę miał zimowe opony kupione nowe firmy vredestein 20 cali za 7200 komplet w tym miejscu prawie lawetą spadłem na dół bym sam lód myśle ze tylko kolce by pomogły

 • Zbawcza pisze:

  Śmiać mi się chce z tych waszych komentarzy pierwsze wbił się w budynek hahahah z tego co widać na zdjęciach ledwo uderzył widać ze prędkość była bardzo niska ponadto jeżeli któryś ze ekspertów was jak był w tym miejscu to chyba wie jak tam jest stromo i wystarczy aby drogowcy nie posypali tam niczym i żadne opony tam nie pomogą . Ci którzy tam mieszkają to wiedza o tym aby od góry już jechać na hamulcu a ludzie którzy jadą tam pierwszy raz nie wiedza o tym i tak się dzieje to nie jest pierwszy raz ze auto tam uderzyło w budynek. Gdy by ta wspaniała firma skończyła drogę pierwszego maja to ludzie by nie szukali objazdów aby zdążyć do pracy . Drugi rok robią odcinek 300 metrów hahahah obstawiam też ze wielu z was ekspertów jeździ komunikacja miejska maks Dacia logan reno thalia i inne wspaniały samochody z pojemnością max 1.2 aby nie paliły za dużo a jak już się komuś coś przydarzy autem a które nie będzie was stać przez kilka pokoleń to już zwykła Polska zawiść . Mam nadzieje ze może wojna z Ukrainy przeniesie się do nas i wtedy my polscy się pojednamy bo jak narazie Polak Polakowi staje okoniem a na emigracji nie ma nic gorszego jak Polak ma pomoc rodakowi

 • Aaa pisze:

  Gdyby kierowca jechał z odpowiednią prędkością to do tego by nie doszło. Odbił się od murka , przejechał przez wysepkę i uderzył w dom .

 • Aaa pisze:

  Co ty Antoni piszesz!

 • Aaa pisze:

  Tam był taki wałek że szkoda gadać. Facet prowadził auto a winę na siebie wzięła jakaś pani, która później dojechała na miejsce.

 • Adaś pisze:

  Szkoda ze tej meliniarze nie wjechał do środka tego burdelu hahahhaha

 • Zobacz także