Dodano: 14 lipca 2022 15:25

Twierdza w Srebrnej Górze dla smakoszy! W sobotę VI Festiwal Piwa i Sera

Postaw mi kawę na buycoffee.to

To wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz wielbicieli złotego trunku i smakoszy sera. W najbliższą sobotę na srebrnogórskiej twierdzy odbędzie się szósta edycja legendarnego już Festiwalu Piwa i Sera. W unikatowych przestrzeniach pojawią się stoiska z piwami rzemieślniczymi, serami i wyrobami regionalnymi.

Siedem rzemieślniczych browarów, sześć stoisk z pysznymi serami i stoiska z innymi, regionalnymi produktami – tak atrakcje tegorocznego festiwalu wyliczają organizatorzy.

Nie zabraknie muzycznych akcentów. O biesiadną atmosferę wydarzenia zadba trio biesiadne, a na scenie pojawią się Tymin & Stingu Project, który zagra znane i lubiane covery.

REKLAMA

Impreza rozpocznie się o szesnastej i potrwa do północy. O szesnastej wystartują także animacje dla dzieci. Będą balonowe zoo i bańki mydlane.

Wstęp na tegoroczny Festiwal Piwa i Sera to koszt 12 złotych. Organizatorzy podpowiadają by mieć ze sobą gotówkę, bo w górzystym terenie nie zawsze „łapie internet”.

Dla naszych czytelników mamy podwójną wejściówkę na festiwal. Na a.pisarska@dziennik.walbrzych.pl piszcie dlaczego to Wy macie otrzymać wejściówki. Bilety trafią do tej osoby, która użyje najlepszych argumentów.

Fot. użyczona / Twierdza Srebrna Góra

Fot. użyczona / Twierdza Srebrna Góra

Fot. użyczona / Twierdza Srebrna Góra

Postaw mi kawę na buycoffee.to

  • Polak pisze:

    Pewnie wszystko w chuj drogie

  • Zobacz także