Trwają poszukiwania zaginionego 66-letniego mieszkańca Boguszowa-Gorc

5 grudnia 2016 11:51. Wałbrzych, 5.12.2016 Trwają poszukiwania zaginionego 66-latka z Boguszowa-Gorc. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Trwają zakrojone na szeroką skalę poszukiwania zaginionego mieszkańca Boguszowa-Gorc, który wczoraj (niedziela) późnym popołudniem wyszedł z mieszkania w Gorcach i nie wrócił. Zaginiony 66-letni mężczyzna cierpi na demencję starczą, miewa ataki epilepsji, cierpi na na przewlekłą chorobę i przyjmuje leki. Z uwagi na niską temperaturę zawiadomiona przez zaniepokojoną rodzinę policja rozpoczęła poszukiwania, nie czekając na przewidziany przepisami okres 24 godzin od daty zgłoszenia zaginięcie. Do późnych godzin nocnych kilkudziesięciu policjantów, wspomaganych przez GOPR i strażaków przeszukiwało las w okolicach Gorc i Jabłowa.

Dziś od rana poszukiwania zostały wznowione.

Policja prosi o pomoc wszystkie osoby, które mogły widzieć zaginionego. Ubrany był w marynarkę koloru niebieskiego, brązowe spodnie i czapkę.  Ma problemy z poruszaniem się – utyka na lewą nogę. Przy sobie ma kartkę z nazwiskiem i numerem kontaktowym.

REKLAMA

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 5 grudnia 2016 11:51
`