Dodano: 23 sierpnia 2022 13:36

Tragiczny wypadek na krajowej 3. Na trasie do Jeleniej Góry zginęły dwie osoby

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Policja i prokuratura wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj w Radomierzu na drodze krajowej numer 3. W okolicach zjazdu do Janowic Wielkich zderzyły się dwa samochody. Zginęły dwie osoby.

22 sierpnia 2022 roku, około godziny 12.30 w Radomierzu na krajowej 3 w okolicy zjazdu do Janowic doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Skoda,  jadąc od Wrocławia w kierunku Jeleniej Góry, wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem, a następnie tyłem uderzył w pojazd marki BMW jadący w kierunku Wrocławia. W wyniku zdarzenia 2 osoby z pojazdu Skoda pomimo prowadzonej reanimacji zmarły, a 4 osobom z BMW udzielono pomocy medycznej. Na miejscu trwają czynności procesowe – informuje Komenda Miejska Policji w Jeleniej Górze.

Droga w tym miejscu była przez kilka godzin zamknięta. Policja apeluje o dostosowanie stylu jazdy do panujących na drodze warunków. W czasie pojawiających się w ostatnich dniach opadów deszczu drogi w regionie są mokre i miejscami bardzo śliskie.

REKLAMA

fot. Komenda Miejska Policji w Jeleniej Górze

fot. Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Jeleniej Górze

fot. Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Jeleniej Górze

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

  • Kreator pisze:

    bądźmy ostrożni – zycie.pl *** yt.com – poznaj to co jesz

  • Zobacz także