Top 5 lodówek wolnostojących firmy Amica. Sprawdź nasze propozycje

23 stycznia 2024 13:25. Top 5 lodówek wolnostojących firmy Amica. Sprawdź nasze propozycje. fot. użyczona / Artyluł sponsorowany
fot. użyczona
Artykuł sponsorowany

Tematy: 


Chcesz kupić dobrą lodówkę w atrakcyjnej cenie? Sprawdź propozycje marki Amica! Producent słynie z wysoko ocenianych modeli, za które nie musisz przepłacać. Zobacz, czym się kierować, by być zadowolonym z zakupu przez długi czas!

Jak wybrać lodówkę? Najważniejsze kwestie

Wybór lodówki oznacza podjęcie kilku istotnych decyzji. Najpierw zastanów się, czy lepiej zdecydować się na model wolnostojący, czy może do zabudowy. Pierwsze rozwiązanie ma wiele zalet – zaczynając od większego wyboru urządzeń. Daje również więcej swobody w ustawianiu lodówki we wnętrzu, co ma znaczenie przy niewielkich pomieszczeniach. Możesz też precyzyjnie dobrać wzornictwo urządzenia do tego, jak urządziłeś swoją kuchnię – wolnostojące sprzęty dobrze komponują się z nowoczesnym wnętrzem. Łatwiejszy jest też montaż i ewentualna naprawa urządzenia – nie trzeba wyciągać sprzętu z zabudowy.

Jak widzisz, lodówka wolnostojąca to popularny wybór. Wiesz już, czy wolisz klasyczną chłodziarko-zamrażarkę czy urządzenie side by side? Chłodziarko-zamrażarka to chętnie wybierany sprzęt z uwagi na swoją uniwersalność. Side by side to z kolei propozycja dla bardziej wymagających, którzy robią większe zakupy i muszą mieć miejsce na przechowywanie większych zapasów. Nie jest wskazane, by kupować pojemniejszą lodówkę tylko dlatego, że zmieści się w przestronnej kuchni. Taki sprzęt oznacza zwykle większe zużycie prądu – szybko zauważysz to w rachunkach – to mało ekologiczne podejście.

REKLAMA

Na jakie parametry zwracać uwagę, wybierając dobrą lodówkę? Przeanalizuj:

 • pojemność chłodziarki i zamrażarki;
 • wymiary zewnętrzne urządzenia;
 • klasę energetyczną;
 • generowany hałas;
 • łatwe sterowanie;
 • zastosowane technologie, w tym No Frost;
 • udogodnienia w przechowywaniu niektórych produktów;
 • atrakcyjny design.

Polecane lodówki firmy Amica – top 5

Z jakim wydatkiem trzeba się liczyć, kupują lodówkę marki Amica? Masz duży wybór urządzeń poniżej 2000 zł. Wśród najciekawszych propozycji znajdziesz też modele inspirowane stylem retro! Zobacz najchętniej kupowane urządzenia.

 • AMICA FK2415.3UX – elegancka lodówka w atrakcyjnej cenie ok. 1300 zł. Pojemność chłodziarki to 146 l, zamrażarki 84 l. Klasa energetyczna omawianego modelu to F, a poziom generowanego hałasu – 40 db. To model z serii SlimSize – świetnie zmieści się więc nawet w niewielkich pomieszczeniach. Techologia FrostControl sprawia, że lód nie osadza się między szufladami – rozmrażanie jest więc znacząco ułatwione!
 • AMICA FK2695.4FTX – model za ok. 2000 zł, który dobrze sprawdzi się w nowoczesnej kuchni. Pojemność chłodziarki wynosi 161 l, zamrażarki – 70 l. Klasa energetyczna sprzętu to F, a generowany hałas 41 db. To kolejna propozycja dopasowana do mniejszych pomieszczeń – Slim Size. Znajdziesz tu Total No Frost oraz VitControl Plus, czyli regulator poziomu wilgotności. Panel Simple InsideControl jest umieszczony wewnątrz lodówki – błyskawicznie będziesz mógł zarządzać ustawieniami sprzętu.
 • AMICA FK3495.3FBAA – od tego modelu w stylu retro nie można oderwać wzroku! Zapłacisz za niego 3500 zł. Pojemność chłodziarki wynosi 180 l, zamrażarki – 70 l. Klasa energetyczna to E, a generowany hałas – 41 db. Zastosowano tutaj Total No Frost oraz pojemnik VitControl z regulacją poziomu wilgotności. Nie zabrakło tu panelu Simple InsideControl.
 • AMICA FD280.3FRAA – kolejna propozycja w stylu retro, tym razem z zamrażalnikiem na górze. Za ten sprzęt zapłacisz ok. 2700 zł. Tym razem pojemność chłodziarki wynosi 201 l, zamrażalnika – 54 l. Znajdziesz tu Total No Frost. Łatwo możesz sterować ustawieniami urządzenia dzięki panelowi Simple InsideControl.
 • AMICA FK2695.4FT – lodówka za ok. 2000 zł, w wydaniu do bardziej klasycznie urządzonego wnętrza. Jeśli szukasz białego modelu, to propozycja dla ciebie! Chłodziarka ma pojemność 161 l, zamrażarka – 70 l. Klasa energetyczna tego sprzętu to F. Znajdziesz tu szereg rozwiązań charakterystycznych dla innych modeli tej marki – w tym Total No Frost, VitControl Plus, Simple InsideControl. To również propozycja do mniejszych pomieszczeń – Slim Size.

Chcesz porównać omówione sprzęty z innymi? Sprawdź wszystkie lodówki wolnostojące Amica w sklepie MediaMarkt!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Artykuł sponsorowany

To jest artykuł sponsorowany nadeslany przez naszego klienta. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zawartą w artykule.

Dodano: 23 stycznia 2024 13:25
`