Ten mężczyzna może mieć związek z kradzieżą auta we Wrocławiu. Policja prosi o pomoc

23 stycznia 2024 16:15.

Sprawą kradzieży HONDY CRV we Wrocławiu, do której na ulicy Zawalnej doszło w nocy z 5 na 6 października zajmują się policjanci ze specjalnego wydziału do walki z przestępczością samochodową wrocławskiej komendy miejskiej. Mundurowi publikują wizerunek mężczyzny, który może mieć związek ze sprawą i proszą o pomoc.

Do kradzieży białej Hondy z 2019 roku wartej co najmniej 150 tysięcy złotych doszło w nocy z 5 na 6 października ubiegłego roku. Opublikowany wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tą sprawą lub może posiadać informacje dotyczące kradzieży pochodzi z monitoringu.

W przypadku  rozpoznania mężczyzny ze zdjęcia prosimy o pilny kontakt z funkcjonariuszami Wydziału dw. z Przestępczością Samochodową Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu pod nr tel.: 694 438 822 lub drogą elektroniczną na skrzynkę kontaktową Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu pod adresem: kontakt@wroclaw.wr.policja.gov.pl lub w na nr alarmowy 112 albo z najbliższą jednostką Policji. Zapewniamy anonimowośćapeluje dolnośląska policja.

REKLAMA

fot. Dolnośląska Policja

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 23 stycznia 2024 16:15
`