Ta zapowiedź ucieszy kibiców Kamili Żuk! Wiemy, kiedy biathlonistka wróci do startów

19 lutego 2024 08:41. Kamila Żuk. Źródło: PZBiath.

Kamila Żuk pojawiła się w ostatnim czasie w czeskim Novym Měście na Moravě, gdzie wspierała koleżanki biorące udział w Mistrzostwach Świata. Tam opowiedziała o tym, jak się czuje. Dziś już wiemy, że zawodniczka z Sokołowska po walce z kontuzją wraca do startów w Pucharze Świata. Żuk weźmie udział w zawodach zaplanowanych od 29 lutego do 3 marca w Oslo.

Czuję się dobrze. Wiadomo, mam tę niepewność w sobie. Jednak po takiej kontuzji nie jest łatwo wrócić i ta mentalność jest trochę, powiedzmy, osłabiona, i myślę, że to będzie największa bariera w moim przypadku teraz. A poza tym, cieszę się z tego co robię, czerpię przyjemność, jakiej nie czerpałam wcześniej i sprawia mi to niesamowitą frajdę. Bieganie, trenowanie teraz, czuję, że bardzo po prostu za tym tęskniłam – mówi Kamila Żuk w nagraniu opublikowanym przez Polski Związek Biathlonu.

Zawodniczka z Sokołowska musiała zrezygnować ze startów z powodu kontuzji kostki. Po jej wyleczeniu i intensywnych tygodniach treningu ma wrócić do rywalizacji.

REKLAMA

Kamila Żuk wystartuje w zawodach biathlonowych Pucharu Świata, które 29 lutego rozpoczną się w Oslo. To będzie pierwszy start zawodniczki z Sokołowska w tym sezonie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 19 lutego 2024 08:41
`