Dodano: 4 sierpnia 2022 11:13

Sześciolatek potrącony w Boguszowie-Gorcach. Policja apeluje do rodziców – pilnujcie dzieci!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Do potrącenia sześciolatka doszło wczoraj po południu na jednej z osiedlowych dróg w Boguszowie-Gorcach. Niepilnowane przez nikogo dziecko wybiegło zza zaparkowanego samochodu i wbiegło na jezdnię wprost pod nadjeżdżający pojazd. Sześciolatek trafił do szpitala. Policja apeluje do rodziców – pilnujcie swoich pociech!

Młody mieszkaniec Boguszowa-Gorc z obrażeniami ciała nie zagrażającymi jego życiu trafił do szpitala. Kierujący samochodem osobowym 33-latek był trzeźwy. Trzeźwa była także także matka małoletniego, która przyznała funkcjonariuszom, że na miejscu pojawiała się dopiero po tym jak doszło do wypadku – informuje policja.

Okoliczności wypadku będzie wyjaśniać policja, dokumentacja procesowa, po zakończeniu postępowania przekazana zostanie do sądu.

REKLAMA

Przy okazji tego niebezpiecznego zdarzenia przypominamy, że obowiązkiem opiekunów jest sprawowanie należytego nadzoru nad małoletnimi pociechami. Dbając o bezpieczeństwo na drogach kolejny raz przypominamy także podstawowe zasady poruszania się po nich w odniesieniu do pieszych uczestników ruchu drogowego – przypomina policja.

fot. Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

fot. Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

fot. Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

fot. Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

Postaw mi kawę na buycoffee.to

  • Hahhahah pisze:

    Po raz to nie był chłopiec. Po dwa zero o prędkości kierowcy. Po trzy wszyscy tam przekraczają prędkości i to grubo ponad 40.
    I ten jegomość również.

  • Anonim pisze:

    I tu się mylisz. Nie byłeś świadkiem to nie komentuj.

  • Zobacz także