Szczawno-Zdrój. 4-latka potrącona przez hulajnogę. Dziewczynka trafiła do szpitala

27 lipca 2022 13:16. Potrącenie 4-letniego dziecka przez kierowcę hulajnogi w Parku Zdrojowym w Szczawnie-Zdroju. Fot. użyczone / czytelnik
To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Do wypadku doszło wczoraj w Parku Zdrojowym imienia Henryka Wieniawskiego. Dziewczynka szła wzdłuż Hali Spacerowej. Tam doszło do potrącenia. 4-latka z obrażeniami głowy trafiła do szpitala. Mieszkańcy uzdrowiska przyznają, że rowerzyści i kierowcy hulajnóg w tym miejscu dość często doprowadzają do groźnych sytuacji.

Hulajnogą kierowała dorosła osoba, która za spowodowanie wypadku, jak wynika z naszych informacji, została ukarana mandatem w wysokości tysiąca złotych.

Na miejscu pojawiła się nie tylko policja, ale także pogotowie. Dziewczynka została zabrana z urazami głowy do szpitala we Wrocławiu.

REKLAMA

Jak twierdzą świadkowie, mężczyzna poruszający się hulajnogą jechał bardzo szybko. Mieszkańcy uzdrowiska zwracają uwagę, że rowerzyści i osoby na hulajnogach bardzo często doprowadzają w tym miejscu do niebezpiecznych sytuacji.

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 27 lipca 2022 13:16
`