Szczawno-Zdrój. 4-latka potrącona przez hulajnogę. Dziewczynka trafiła do szpitala

27 lipca 2022 13:16. Potrącenie 4-letniego dziecka przez kierowcę hulajnogi w Parku Zdrojowym w Szczawnie-Zdroju. Fot. użyczone / czytelnik

Do wypadku doszło wczoraj w Parku Zdrojowym imienia Henryka Wieniawskiego. Dziewczynka szła wzdłuż Hali Spacerowej. Tam doszło do potrącenia. 4-latka z obrażeniami głowy trafiła do szpitala. Mieszkańcy uzdrowiska przyznają, że rowerzyści i kierowcy hulajnóg w tym miejscu dość często doprowadzają do groźnych sytuacji.

Hulajnogą kierowała dorosła osoba, która za spowodowanie wypadku, jak wynika z naszych informacji, została ukarana mandatem w wysokości tysiąca złotych.

Na miejscu pojawiła się nie tylko policja, ale także pogotowie. Dziewczynka została zabrana z urazami głowy do szpitala we Wrocławiu.

REKLAMA

Jak twierdzą świadkowie, mężczyzna poruszający się hulajnogą jechał bardzo szybko. Mieszkańcy uzdrowiska zwracają uwagę, że rowerzyści i osoby na hulajnogach bardzo często doprowadzają w tym miejscu do niebezpiecznych sytuacji.

 

To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Dodano: 27 lipca 2022 13:16
`