Sylwia Grzeszczak odwołuje koncert w Wałbrzychu. Zamiast niej finaliści Must Be the music

25 sierpnia 2015 09:20. fot. źródło www.sylwiagrzeszczak.pl

O sporym pechu mogą mówić fani Sylwii Grzeszczak, która, obok zespołu Bajm, miała być gwiazdą tegorocznych Dni Wałbrzycha, które odbędą się 5-6 września w Starej Kopalni. Artystka odwołała swój koncert w naszym mieście oraz wszystkie inne zakontraktowane do końca 2015 roku.

Oznacza to, że nie zobaczymy jej na sobotnim koncercie w Starej Kopalni, gdzie miała wystąpić w ramach nadchodzących Dni Wałbrzycha 2015. Informację tę potwierdził Jarosław Buzarewicz, dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury. – Faktycznie otrzymaliśmy taką informację od managmentu Sywii Grzeszczak. W tej chwili trwają rozmowy w kwestii rozwiązania umowy pomiędzy naszymi stronami.

grzeszczak

O rezygnacji z koncertów Grzeszczak poinformowała fanów w emocjonalnym wpisie na facebooku. Jak wielką popularnością cieszy się artystka może świadczyć fakt, że w ciągu 12 godzin post polubiło ponad 32 tysiące fanów artystki. Do śpiewania i koncertów zamierza wrócić już w następnym roku.

REKLAMA

Jarosław Buzarewicz potwierdził, że trwają rozmowy z wykonawcą, mającym zastąpić Sylwię Grzeszczak. – Jesteśmy w trakcie podpisywania umowy z artystą, który w równym stopniu zainteresuje wałbrzyską publiczność. Nieoficjalnie dowiadujemy się, że ma to być jeden z finalistów talentshow telewizji Polsat – Must Be The Music. Oficjalny komunikat ma się pokazać jeszcze dziś na stronie internetowej Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 25 sierpnia 2015 09:20
`