Sylwia Grzeszczak i Bajm w Wałbrzychu

Dni Wałbrzycha to znakomita propozycja Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na udane zakończenie wakacji. To czas wielkich wrażeń, zabawy, ale i adrenaliny – zapowiadają organizatorzy.

Największa impreza w Aglomeracji Wałbrzyskiej startuje w sobotę, 5 września, o godz.15.00, w nowym miejscu – Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia.
W tym dniu organizatorzy zapraszają na koncert Sylwii Grzeszczak (około godz. 21.00). W niedzielę, 6 września na wałbrzyskiej scenie będziemy gościć Bajm (około godz. 21.00). Ponadto zagrają dla nas m.in.: SILENTlive, Hello My Sunshine, Zespół Pieśni i Tańca „Wałbrzych”, Adrena Line, Shata QS oraz laureaci Wałbrzych ma Talent.

Ekstra lunapark, ścianka wspinaczkowa, konkursy, animacje, roztańczona Zumba, smaczne jadło, zjawiskowe widowisko na niebie to tylko część atrakcji przewidzianych na pierwszy weekend września. Odwiedźcie koniecznie stoisko WOK, by zapoznać się z ofertą ośrodka na nowy sezon.

Zostawcie auto w domu. Przyjedźcie autobusem. Jak podkreśla dyrektor WOK Jarosław Buzarewicz, jak co rok prowadzone są rozmowy ze ZDiKUM o wprowadzeniu dodatkowych, nocnych połączeń autobusowych tak, aby wracający z zakończonej imprezy  Wałbrzyszanie nie byli skazani wyłącznie na własne samochody. Informacji o dodatkowych połączeniach prosimy szukać tuż przed planowanym terminem imprezy na stronach www WOK i ZDiKUM.

REKLAMA

/ mat. organozatora

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 11 sierpnia 2015 12:23
`