Sterowanie ogrzewaniem w smart home – idealna temperatura przez cały rok

1 sierpnia 2022 09:07. Sterowanie ogrzewaniem w smart home – idealna temperatura przez cały rok fot. użyczone
Artykuł sponsorowany

Tematy: 


Odmienny tryb życia, praca i pozazawodowe aktywności w różnych porach dnia sprawiają, że mamy inne potrzeby i oczekiwania względem temperatury w różnych pomieszczeniach. Dzięki nowoczesnej technologii – sterownikom do ogrzewania zebranym w systemie Sinum – można zaplanować, kiedy i na jakim poziomie utrzyma się temperatura o dowolnej godzinie w ciągu dnia.

W skład systemu Sinum do sterowania ogrzewaniem wchodzi centrala EH-01, moduły przekaźnikowe jak  np. PS-08230 (w przypadku sterowania ogrzewaniem podłogowym) oraz regulatory temperatury przeznaczone do montażu w pomieszczeniach, które pozwalają na:

  • utrzymanie pełnego komfortu cieplnego przez cały rok o każdej porze dnia,
  • niższe rachunki za ogrzewanie,
  • łatwą, wygodną obsługę systemu,
  • możliwość ustawienia harmonogramów,
  • pełną kontrolę nad wskazaniami temperatury i wgląd do statystyk.

W przypadku sterowania ogrzewaniem grzejnikowym dodatkowym elementem systemu są montowane na zaworach grzejnikowych siłowniki elektryczne (modele STT-868 lub STT-869).

REKLAMA

Różne rodzaje regulatorów

Nowoczesne regulatory temperatury to urządzenia z dotykowymi przyciskami, w białym kolorze, dzięki czemu idealnie wpisują się w różne aranżacje wnętrz. Szklane panele dobrze prezentują się na ścianie i umożliwiają łatwy odczyt ustawień.

W ofercie dostępne są zarówno klasyczne, szklane regulatory temperatury, które pozwalają na pomiar i edycję temperatury (seria Single lub Frame), jak i regulatory połączone z włącznikami światła lub włącznikami rolet. Dzięki temu można jednocześnie zarządzać ogrzewaniem, oświetleniem oraz roletami (seria Double).

Pełną ofertę regulatorów można zobaczyć na stronie: https://www.sinum.eu/produkty/regulatory-temperatury

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Artykuł sponsorowany

To jest artykuł sponsorowany nadeslany przez naszego klienta. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zawartą w artykule.

Dodano: 1 sierpnia 2022 09:07
`