Dodano: 20 stycznia 2023 18:58

Sokołowsko. Zdecydowanie za szybko. 22-latek jazdę skończył na słupie

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Mieszkaniec Sokołowska nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków. Przez miejscowość jechał w nocy. Nie zapanował nad samochodem, auto wypadło z drogi i uderzyło w słup energetyczny. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Pomimo cyklicznie prowadzonych działań profilaktycznych, informacyjnych i prewencyjno-kontrolnych oraz ciągłych apeli policjantów, w piątkową noc na ul. Głównej w Sokołowsku doszło do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego. W wyniku niedostosowania prędkości do panujących warunków na drodze 22-letni mieszkaniec tej miejscowości zjechał swoim samochodem osobowym z jezdni na pobocze, by ostatecznie uderzyć pojazdem w latarnię uliczną, a następnie porzucił pojazd – informuje Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu.

Na miejscu pojawili się policjanci z Mieroszowa, którzy ustalili, kto kierował autem. Młody mężczyzna był trzeźwy i nic mu się nie stało. Policjanci skierują sprawę do sądu. Ten zadecyduje o karze.

REKLAMA

Sokołowsko. Zdecydowanie za szybko. 22-latek jazdę skończył na słupie fot. Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

Sokołowsko. Zdecydowanie za szybko. 22-latek jazdę skończył na słupie fot. Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

Postaw mi kawę na buycoffee.to

  • Anonim pisze:

    To jakieś stare zdjęcie.Byłam w Sokołowski wczoraj o 15- stej(21.01.23r).Droga nadawała się na kulig lub biegówki.Do nocy śnieg nie zniknął przy minusowych temperaturach.Było bielusieńko jak na biegunie.

  • Zobacz także